Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
10 obserwujących
193 notki
164k odsłony
188 odsłon

Polska AD 2019 to w pełni wolny kraj

Wykop Skomentuj1

    do tego stopnia, że swoją agitację do PE prowadzi pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans - nie w Holandii, z której pochodzi a w kraju nad Wisłą. Moje zdziwienie sięga zenitu, że nie został on jednak umieszczony na liście Wiosny, bo niewykluczone, że osiągnąłby wynik lepszy niż w kraju tulipanów  ;-) 

    U nas słychać tylko lekkie pomruki odnośnie tej agitki dla Biedronia, ale nikt Fransa znad Wisły nie przegonił ani nie poświęcił miejsca na pierwszych stronach dzienników ( nie wiem jak w GW bo tm nie zaglądam ).

    Anglosasi są pod tym względem mniej przyjaźni  bo ostrzej zareagowali na poparcie przez szefa Rady Europejskiej sztukmistrza z Londynu ergo Jacka Vincenta i wypowiedzieli się co myślą o tym tandemie, który przez kilka lat był u steru władzy w RP.

   Żałuję, że nie pojawili się oficjalnie jeszcze towarzysze  znad Łaby i Szprewy wspierający KE, ale tu rozgrywki ze względu na aktualne relacje między krajami, a zwłaszcza ostatnie zagrywki naszych rodaków przyczyniają się do załamania gospodarki niemieckiej vulgo rezygnacja z zatrudnieni przy zbioru szparagów są  bardziej zawoalowane :-)


PS Rzuciłem okiem na wady jakie ma imię Frans i tak:

Wady Fransa
    kompleksy
    niepewność
    brak zaufania
    fobie
    poczucie zagrożenia

to by się raczej zgadzało :-)

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka