5 obserwujących
127 notek
64k odsłony
  143   0

Kogo swędzą plecy

Muza anty-solidarności chce wmówić światu, że swędzą ją plecy. Stara się jak może sprowokować kogoś, najlepiej kogoś, kogo dałoby się powiązać z tzw. obozem rządzącym w Polsce do tego aby jej pokazano jak smakuje pała esbecka lub zomowska na plecach.

Społeczeństwo nie daje się jednak nabrać na bezczelność typu „za średnią emeryturę nie potrafię przeżyć” i kwituje to uśmiechem pod nosem – przecież miliony żyją za minimalną a te asy peerelowskich służb nie potrafią za średnią ? Nie z nami te numery, to wcale nie jest prowokacyjne, to jest zwyczajnie śmieszne.

Musi zatem muza spod znaku SB podrapać się sama, co zresztą robi bardzo nieudolnie, np. kładąc się plecami na ziemi. Dzieci, które nie wierzą w Św. Mikołaja, też tak robią, chcąc wymusić na rodzicach upragniony prezent. Niestety, tzw. siły postępowe uchwaliły prawo zabraniające klapsa, zatem w ten sposób też esbecka muza swego swędzenia nie załagodzi.

Tak w ogóle, to nie z nami te numery. Wiemy, że rodziny aktywnych funkcjonariuszy SB to nie są być może wzorce kultury społecznej, empatii czy też inteligencji ale wmówicie nikomu, że nie zdajecie sobie sprawy z tego czym jest żądanie, aby społeczeństwo, które było ciemiężone waszymi rękami akurat wam wypracowywało większe emerytury niż tym, którzy solidarnie z narodem to ciemiężenie znosili a teraz często żyją z emeryturą minimalną. Twierdzę, że doskonale wiecie jak bardzo nie do obrony jest taka teza. Dlatego właśnie chcecie jej użyć w celu prowokacji. I dajecie tym jeszcze raz świadectwo pogardy dla ludzi żyjących w świecie innych wartości niż kasa za pałowanie, ściganie, donosicielstwo. Czy naprawdę myślicie, że ludzie, którzy wybrali w wyborach obecnie rządzących, na kanwie dążenia do takich wartości jak solidarność, sprawiedliwość, prawda i uczciwość mogą przyjąć wasz model myślenia i dać się sprowokować w tak prostacki sposób ?

 

Z całą pewnością macie dość kasy aby zbudować wasz warszawski anty-solidarnościowy majdan. Tylko z kim chcecie na nim walczyć ? Sami ze sobą ?

Ja płakał po was nie będę, ale uważajcie trochę i miarkujcie się, bo wódz Europy swoimi wyszukanymi ogólnikami daje do zrozumienia, że chętnie by się załapał na powrót do władzy. Nie należy szokować tego męża międzynarodowego stanu.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale