GabrielDors Odrębne Spojrzenie
Wszystko jest trudne nim stanie się proste
1 obserwujący
19 notek
8109 odsłon
  226   0

KOD of America

Kod of America
Kod of America

Protesty w Ameryce bo nie wygrał kandydat/ka) wskazany/a przez estabiszmęt,nie popierany/a przez zlewicowane media i wszystkich świętych celebrytów. Co Państwu to przypomina?

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/protest-na-ulicach-usa-przeciw-wyborowi-trumpa-na-prezydenta/v9f71p

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-usa-wybory2016/wideoblog/video,vId,2184997

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/zdjecia/535164,1,protesty-uliczne-demonstracje-donald-trump-wybral-wybory-usa-prezydenckie-zdjecia.html

Co można wyczytać w tych artykułach, np.:Na Donalda Trumpa głosowało oczywiście nie 37 proc. "uprawnionych do głosowania", tylko po prostu głosujących –Narracja się zaczyna, jak na PiS głosowało nie 39% uprawnionych, tylko głosujących, co daje ok 18 % . Jaki z tego wniosek PiS nie ma prawa rządzić w Polsce, podobnie zresztą jak Trump w Ameryce. I dalej huzia na Józia. W Ameryce skończyła się demokracja!, no bo wszyscy przecież już wiemy, choćby z TeFujEnu, czy GW, że demokracji w Polsce nie ma od roku.

Rok tylko. Rok tylko minął od zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości, a zlewicowane ośrodki, celebryci, artyści i wszelkiego rodzaju ałtorytety ,drą sięŁo rety!Nie wiem jakim prezydentem będzie Donald T, mam nadzieję że nie takim, jakim był premierem inny Donald T. Czas pokaże, czy ten werdykt społeczeństwa Amerykańskiego należy świętować, czy może żałować. Ale wkur… denerwuje mnie ta lewicowa histeria i narracja. Nie wygrał/a nasz/a kandydat/ka, demokracja nie działa, bo demokracja jest tylko wtedy, gdy wygrywa kandydat słusznie uznany, a jeżeli wygrywa ktoś z poza establiszmętuto już jest totalitaryzm, faszyzm, a wszystko podlane gęstym sosem dyktatury.

Ameryka cała we łzach, wygląda teraz Mateusza K, który jest już spakowany i wyjeżdża do Ameryki, zawiązywać ichniejsze kody. Bolesław Wałęsa, rzucił krótkienie chcem, ale muszemi leci razem z nim. Rysiek P vel Erudyta, wyjedzie do Nowego Yorku, po Nowym Roku, niestety nie sprecyzował, przed, czy po Świętach Sześciu Króli, ale na pewno na rubikoniu. Schetyna Grzegorz w ramach protestu, przesunie się jeszcze bardziej na prawą stronę sceny politycznej, tak bardzo, że zataczając koło dotknie skrajnej lewicy. Shultz z Junkerem zarządzą debatę w PE o stanie demokracji w USA. No to teraz Amerykanie maja przesr.ne, doigrali się. Jak mogli dokonać samodzielnego wyboru, to nie mieści się przecież w głowach, dodam że oczywiście chodzi mi o głowy… zresztą domyślacie się Państwo.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale