0 obserwujących
672 notki
36k odsłon
  32   0

Jak tu się nie denerwować?

Dziś kolejny show Tuska, znaczy się konferencja całego rządu z okazji półrocza rządów.. No i znowu pokaz jak mówiąc wiele nie powiedzieć NIC sensownego.. Słodkie bla,bla,bla dla lemingów - legumina umysłowa..
Według Tuska nie ma powodów do narzekania na nierząd.. Na pewno powodów do narzekania nie maja chłopaki z Moskwy i Berlina.. Tusk jak piesek posłusznie wykonuje rozkazy..

Moskwa ostatnio dostała prezent - znowu ich szpiony będą mogły służyć w naszych służbach specjalnych.. Tusk uważa że opinie komisji weryfikacyjnej WSI są nieważne.. Kto sam się poddał weryfikacji ma znowu otwarte drzwi do naszych służb.. Stary sowiecki szpion Dukaczewski już zadbał żeby jego wychowankom włos z głowy nie spadł.
O Berlinie Tusk też nie zapomina.. Sprawa Tarczy to prezencik dla Angeli.. Niemcy nie chcą Tarczy w Polsce - to i jej nie będzie.. Psychiatra pełniący obowiązki ministra obrony - już o to zadba.. 

To co wyczynia rząd Tuska to porażka na całej linii..
Gospodarka leży i kwiczy.. Koszty życia fruną w góre na maksa..
Zabawnie wyglądał Donek chrzaniący podczas konfy o tym że żywnośc tak strasznie nie zdrożała.. Chyba już do sklepu nie chodzi i nie jest na bieżąco z cenami w realu.. Ciekawe czy wie ile kosztuje kilogram jabłek..
Oczywiście podczas konfy tematem którego unikał jak diabeł święconej wody - był temat opieki zdrowia..
Stwierdził że właściwie to nie ma o czym gadać..

Ciekawe czy lemingi łykną leguminę tuskową.. Powoli zaczyna do nich docierać że zostali nabici w butelkę.. No ale przekaziory z konfy Tuska wytną tylko to co ładnie się zaprezntuje na ekranie i lemingi wpadną ekstazę.. Że mają takiego fajnego premiera , co to i bucha lubi i podróżuje po świecie..
A że ten premier robi wszystko żeby skopać Polskę.. Dla leminga to nieważne.. Ważne że juz nie ma rządów "Starsznych Kaczorów"...

A mi tylko szkoda Polski niszczonej z zapałem przez "rząd miłosci"..  

 

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale