4 obserwujących
47 notek
14k odsłon
169 odsłon

Jarosław Kaczyński na czele brygad internetowych PiS pozamiatał Dudę ze stołka prezydenta

Wykop Skomentuj14

Co prezesa podkusiło do tego wywiadu u Rydzyka tuż przed wyborami? Ego wybiło? Spin doktorzy nie dali rady upilnować? Pewnie znowu zacznie się szukanie kreta w szeregach PiS. Potwierdził tylko swoją osobą niewiarygodność wszelkich wpisów w Internecie próbującym robić negatywną kampanię Trzaskowskiemu.

Po przecież nie trzeba daleko szukać, wystarczy zestawić te dwie niezbyt odległe w czasie wypowiedzi Jarosława:

"Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma
nadajniki na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze”

"Dziękujemy Panu Bogu za ten dar, jakim jest osoba czcigodnego ojca Tadeusza Rydzyka. Bez jego śmiałej wyobraźni, klarownej myśli, hartu ducha i nieugiętej woli, ten wznoszący się ku niebu, jak gotyckie katedry, gmach nie zostałby wzniesiony."

I każdy już widzi, że cokolwiek mówi PiS, czy to Andrzej Duda, czy Jarosław Kaczyński czy mielący ozorem bez opamiętania blogerzy z brygad internetowych PiS jest nic nie warte. Na każde skinienie obrócą swoje wypowiedzi o 180 stopni.

Nic dziwnego, że badania wskazują, że prawie 10% tych co zagłosowali za Andrzejem Dudą w I turze chce oddać głos w niedzielę na Trzaskowskiego. W końcu ile można urągać swojemu rozumowi. I raczej poparcie dla Dudy ze strony 7% wyborców Biedronia raczej tego nie skompensuje. W końcu Duda to szarak, więc odrobina tęczy mu się przyda.

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale