Blog
GenekX
GenekX
GenekX cyklista i ekolog
4 obserwujących 48 notek 40348 odsłon
GenekX, 2 grudnia 2018 r.

Narodowcy na wojnie z Ameryką.

205 3 0 A A A

To że polscy narodowcy są jankesosceptyczni od dawna było wiadomo. 

Ale ostatnie podgrzanie wojny ukraińsko-rosyjskiej plus list Mosbacher doprowadziło do kolejnego wylewu pretensji wobec naszego głównego sojusznika, co z pewnością nie martwi kremlowskich włodarzy.

Odnowiła się rana po ustawie IPN, przypominana jest ustawa 447, a Żebrowski z Michalkiewiczem na wyrywki dolewają antyżydowskiego sosu suwerennościowego.

Winnicki gardłuje, że jesteśmy poniżani już nie tylko przez liberalną Europę Zachodnią, ale także przez niby odzyskany Waszyngton, a to dlatego że prowadzimy politykę bezalternatywną, więc jak tak to nas dymają, a powinniśmy się zbliżyć np. do Chin czy Iranu. Zresztą według niego Trump stał się ideowo niepewny od czasu gdy pozbył się Steve'a Bannona.

Jak intensywna jest obecna panika antyamerykańska wśród akolitów antyliberalizmu pokazała wypowiedź w ostatnim salonie dziennikarskim u Karnowskiego niby umiarkowanego księdza Zielińskiego, który zasugerował, że te 20 tys. złociszy za zorganizowanie urodzin Hitlera przekazali agenci CIA, po to by zmusić ostatecznie rząd pisowski do natychmiastowej anulacji ustawy o IPN!? Bezcenne było zobaczyć miny prowadzącego program i innych uczestników na takie dictum.

To wszystko powoduje, że zaczyna się Kaczyńskiemu urzeczywistniać jego polityczna zmora, czyli skruszenie ściany na prawo od PiSu, co już się zaczęło od Marszu Niepodległości ( polecam moją notkę ). Stąd może nerwowe reakcje typu ostatni występ Morawieckiego u Rydzyka.

W tej sytuacji zdobycie centrum jawi się zadaniem z typu mission impossible dla Nowogrodzkiej.

 

Opublikowano: 02.12.2018 16:59.
Autor: GenekX
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Animela  13-latka to nie pedofilia? Pedofilia zawsze jest gwałtem, jakbyś nie wiedziała.
  • @Tymoteusz Bojczuk  Tak już jest. Innego na Wawelu pochowali, a potem za Jedwabne i traktat...
  • @bezzludzen gnido

Tematy w dziale Polityka