21 obserwujących
248 notek
141k odsłon
  246   2

Minister pandemii i wirus z Indii

Spodobała mi się ta adekwatna nazwa ministra na portalu prawy.pl

Co nowego wymyślił?

"Minister pandemii Adam Niedzielski oświadczył, że izolacja w przypadku osób z nowymi mutacjami koronawirusa powinna być bardziej dolegliwa, niż przy poprzednich wariantach. Zdaniem szefa resortu zdrowia, zwiększenie mobilności czy zwiększenie interakcji społecznych nie jest tak groźne, jak nowe koronamutanty.
Mutację indyjską wykryto bowiem w okolicach Warszawy oraz w Katowicach, a brazylijską – na Śląsku. Na Pomorzu zaś zidentyfikowano warianty południowoafrykańskie.
Bardziej dolegliwa izolacja oznacza, że zamiast kwarantanny i izolacji 10-dniowej będzie stosowane wydłużenie ich do 14 dni. Zwolnienie z nich będzie natomiast możliwe tylko po uzyskaniu negatywnego wyniku testu na koronawirusa."


https://prawy.pl/113982-niedzielski-chce-bardziej-dolegliwej-izolacji-szokujace-slowa-ministra/

Innowacyjny ten minister:))) Działa szybko i skutecznie.

Przeczytaj:


"Chory na COVID-19 polski dyplomata, który wraz z rodziną został ewakuowany z Indii 25 kwietnia, już Chory na COVID-19 polski dyplomata, który wraz z rodziną został ewakuowany z Indii 25 kwietnia, już po pięciu dniach wyszedł ze szpitala

- podała Wirtualna Polska w czwartek wieczorem.
Informację o wyjściu pacjenta ze szpitala potwierdził Wirtualnej Polsce zastępca dyrektora ds. medycznych CSK MSWiA Artur Zaczyński, który dodał też: "Cała ewakuacja miała sens, bo w Indiach dyplomata nie miał dostępu do szpitala i występował tam też poważny problem z tlenem w butlach".

https://www.wnp.pl/finanse/polski-dyplomata-ewakuowany-z-indii-wyszedl-ze-szpitala,467510.html


Króciutko chory był ów dyplomata. A tamtejsza mutacja ponoć najzjadliwsza w świecie!

Przywlókł nam ją i pojechał na majówkę.

A gdzie "dolegliwa izolacja" pytam się?

"Bombowcem", pewnie całkiem gratis ewakuowany z Indii, bo Polska to bogaty kraj jest.

Teraz ewakuowali dodatkowo, równie pokaźnym samolotem jakiegoś kuzyna VIP-a z PIS i jego czeskiego kolegę; obaj z covidem w wersji zjadliwej. To przykład polityki pandemiczno-zagranicznej dla całego świata.

Minister pandemii oraz inni ministrowie mają gest!

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale