21 obserwujących
248 notek
141k odsłon
  212   1

Watykan - aborcja - covid

Co łączy te trzy słowa w tytule?

To że Franciszek jest zwolennikiem przyjmowania emigrantów, że wspiera pandemiczne szaleństwo, że przyjmuje homoseksualistów to nie nowość. Zaznacza przy tym, że to jego własne poglądy a nie nauka Kościoła Katolickiego.

Trudno się w tym połapać.

I o to chyba chodzi.

Zaproszenie do Watykanu przyjęła córka ex prezydenta USA Clintona. Poniżej skróty jej wystąpienia.

WATYKAN

"Od czwartku do soboty trwała V Międzynarodowa Konferencja Watykańska poświęcona tematyce zdrowia, w tym głównie problemom związanym z epidemią koronawirusa. Obok przedstawicieli środowiska akademickiego, koncernów farmaceutycznych, politycznego establishmentu i zaangażowanych w lewicowy lobbing firm, takich jak Microsoft czy Google, głos zabrała córka Billa i Hillary Clintonów./.../

COVID

Wiceprezes Fundacji Clintonów podkreśliła, że sprzeciw wobec „antyszczepionkowych” treści musi być globalny. Ze swej strony przedstawiła starania fundacji na rzecz przekonywania dwóch skategoryzowanych przez nią grup: „wahających się” i „odmawiających” szczepień. Clinton utyskiwała na złe traktowanie mniejszości etnicznych przez opiekę zdrowotną, co przyczyniło się jej zdaniem do ich sceptycznego stosunku wobec szczepionek na COVID-19. Chelsea zaapelowała do osób cieszących się zaufaniem tych grup ludności, aby użyli swojego autorytetu do przekonywania do szczepień.

https://dorzeczy.pl/swiat/184041/watykan-chelsea-clinton-wzywa-do-cenzury-antyszczepionkowych-tresci.html

ABORCJA

"Aborcjonistka Clinton na watykańskiej konferencji: Należy uniemożliwić wypowiadanie się antyszczepionkowcom. „Potrzebne są regulacje prawne” /.../
Podczas konferencji zorganizowanej przez Watykan przemawiała dzisiaj Chelsea Clinton, córka b. prezydenta Billa Clintona i byłej Sekretarz Stanu USA, Hillary Clinton./.../
Pomimo tego, że Chelsea Clinton znana jest ze skrajnych pro-aborcyjnych poglądów – tak jak jej rodzice – to została zaproszona przez watykańskich hierarchów do wygłoszenia przemówienia. Tym razem skupiła się na „problemie oporu przeciwszczepionkowego”.
Podczas przemówienia, uprzednio nagranego, odpowiedziała na pytanie o „szczepionkowe wahanie” osób nie chcących poddać się „szczepionce przeciwko Covid-19”. Clinton odpowiedziała, że należy jeszcze bardziej wpływać na przywódców i właścicieli internetowych platform społecznych, celem uniemożliwienia wypowiadania się osobom mającym inne poglądy i wyeliminowanie tych osób z przestrzeni internetowej.
„Osobiście jestem bardzo przekonana, że musi być bardziej intensywna i ukierunkowana globalna koordynacja działań dotyczących treści na społecznych platformach” – powiedziała Clinton.


https://www.bibula.com/?p=125159

Uważam, że Watykan NIE powinien być miejscem dla takich gości i takich wystąpień!

Czy ONZ, WHO, UE, Forum Ekonomiczne w Davos i inne oraz niemal wsyzstkie telewizornie zajmujące się covidem 24h  to mało?

Co ma Kościół Katolicki do tego szaleństwa? Ma dziś wiele innych ważnych problemów, choćby heretyckie i pro-homoseksualne odchylenia w Niemczech.

Zamęt? Obawiam się, że tak....
Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale