21 obserwujących
241 notek
139k odsłon
  706   2

Profesor GUT grzmi o pasożytach

W skrócie o pasożytach - to organizmy roślinne lub zwierzęce żyjący i rozwijający się na innym organizmie (żywicielu) lub wewnątrz jego ciała, co zwykle prowadzi do śmierci żywiciela. Profesor, znawca wirusów ostrzega przed osobami niezaszczepionymi, jako pasożytującymi na osobach zaszczepionych. Zatem, czy ci którzy się zaszczepili, jako żywiciele ucierpią a może nawet umrą? Toś pan, profesorze strzelił sobie w kolano....

Więcej, więcej panie profesorze a wystraszeni zaszczepieni pobiegną po trzecią szprycę. Pfizer zaleca...

„Niezaszczepieni zaczynają pasożytować na zaszczepionych”


"Na antenie Polskiego Radia 24 z ust jednego z pandemicznych ekspertów padły skandaliczne słowa. Prof. Włodzimierz Gut stwierdził bowiem, że „osoby niezaszczepione zaczynają pasożytować na zaszczepionych”. Do jego słów odniósł się pracujący na oddziale zakaźnym elektrokardiolog, dr Paweł Basiukiewicz.
–  Miejmy nadzieję, że liczba osób niezaszczepionych przeciwko Covid-19 nie doprowadzi do kolejnej fazy pandemii – grzmiał prof. Gut. – Czeka nas raczej pełzająca epidemia i wymieranie przeciwników szczepień – twierdził dalej.
Podczas rozmowy pojawił się wątek dotyczący spadającego zainteresowania szczepionkami wśród Polaków oraz protestów zwolenników dobrowolności szczepień oraz zwolenników zniesienia lockdownu.
–  Liczba osób zaszczepionych to już prawie połowa społeczeństwa, więc w tym momencie pozostałe osoby zaczynają pasożytować na tych, które to zrobiły, bo tym pierwszym wydaje się, że niebezpieczeństwo już minęło – mówił prof. Gut.
Prof. Gut był także pytany, jak skutecznie przekonać Polaków, by się wyszczepili oraz o paszporty szczepionkowe. Pandemiczny ekspert poparł wprowadzenie ograniczeń w możliwości przebywania w przestrzeni publicznej tych, którzy odmawiają przyjęcia szczepionki.
– Przekonywać można wyłącznie tych, którzy mają wątpliwości. Tak zwanych twardogłowych przekonywać nie ma sensu. Będą mieli szansę przekonania się, czym jest covid, kiedy zachorują – grzmiał Gut.

Jego zdaniem „rozsądne” jest premiowanie szczepień przez pracodawców i wymaganie dowodu szczepienia podczas rozmów o pracę. –  Ciągłość pracy jest w interesie pracodawców. Są zresztą przypadki, kiedy osoby zaszczepione nie chcą pracować z tymi, które tego odmawiają i to nie ze względu na siebie, a własne rodziny, zwłaszcza dzieci – dodał.
Czy kierowca ma prawo wyrzucić z autobusu śmierdzącego pasażera? Ma. Tak samo ma prawo wyprosić kogoś, kto stanowi zagrożenie dla innych – skwitował prof. Gut.Do skandalicznych słów prof. Guta odniósł się dr Paweł Basiukiewicz.
– To jest retoryka nie tylko obrzydliwa, ale i po prostu niebezpieczna – sięgająca do najgorszych wzorców. Efektem takiej retoryki może być niestety przemoc – zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Czego doświadczył MZ – podkreślił lekarz.
Dr Basiukiewicz poinformował też o powstaniu Niezależnego Stowarzyszenia Lekarzy i Naukowców."

https://prawy.pl/114145-skadaliczne-slowa-prof-guta-niezaszczepieni-zaczynaja-pasozytowac-na-zaszczepionych/

Autor: redakcja
Źródło: PR24/Twitter

Paskudna jest pana wypowiedź prof. Gut....śmierdzący i pasożytujący to niemal połowa społeczeństwa!

A pachnąca połowa jako żywiciele w/w może zachorować a nawet umrzeć?


Wielu naukowców oraz sami producenci preparatów przeciw Covid nie gwarantują, że ci którzy przyjęli zastrzyk nie rozprzestrzeniają wirusa. Wprost przeciwnie...podam tylko jeden przykład:

"Epidemiolog prof. Maciej Banach, dyrektor Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wieszczy nawet siódmą falę koronawirusa. Lekarz z rozbrajającą szczerością przyznał też, że nie wiadomo czy szczepienia powstrzymują transmisję koronawirusa."


https://prawy.pl/113344-szok-epidemiolog-przyznal-ze-nie-wiadomo-czy-szczepienia-powstrzymuja-transmisje-koronawirusa/

"Dr Martyka - Wskazał też, że w mediach społecznościowych „cenzurowane są nawet wyniki badań naukowych prowadzonych przez renomowane światowe uczelnie, jeżeli nie zgadzają się z oficjalną linią”.
https://prawy.pl/114029-dr-martyka-ostro-o-cenzurze-i-zastraszaniu-lekarzy-nie-wierze-w-rzetelna-debate/

CENZURA szaleje.

Szkoda, że czujni covidowcy nie przyjrzeli się wypowiedzi pana prof. Guta. Nie musiałby się kolejny raz wstydzić. A niech, niech się dalej produkuje w mediach wygadując głupoty po linii oficjalnej:) Pośmiejemy się. *

Pierwszy mój odruch po tej wypowiedzi prof. Guta to był śmiech. Tak reaguję na bełkot. Później uświadomiłam sobie grozę sytuacji; toż to doradca premiera!

Obrzydzenie zgasiło śmiech.

Lubię to! Skomentuj53 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości