25 obserwujących
740 notek
978k odsłon
  602   2

Ktoś powie ile kosztuje reprezentacja Polski w piłce nożnej i czy to się nam opłaca?

Domena publiczna
Domena publiczna

Nic nie sugeruję, tylko piszę o dziwnej synchroniczności - koincydencji: najpierw Sousa Paulo został trenerem reprezentacji Polski, a potem Zbigniew Boniek awansuje na Wiceprezesa UEFA - dziwna synchroniczność. Może chciał pokazać, jaki jest międzynarodowy, ale jak to mówią, dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane. Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle.

Jako trener to Sousa nie ma jakiś tam wielkich sukcesów. Okazuje się, że najlepszym trenerem był Adam Nawałka. Taka jest prawda.

Lewandowski? Wiedziałem, że nic nie pokaże, chyba, że dalibyście mu kilkadziesiąt milionów. Nie zmienia to tego, że miałem nadzieję na wygraną 3:1 dla Polski. Nie rozumiem tej podniety Lewandowskim. Statystyki pokazywały, że jakoś się specjalnie nie wyróżnił. Goli dla Polski nei strzela a i naszego kraju nie rozsławia.

Nie znam jego roli jako kapitana, ale Błaszczykowski motywował zawodników na boisku (był aktywny, darła siew czasie meczu, dawał uwagi) i dzielił się z nimi doświadczeniem? .

Swoją drogą, ciekawe ile kosztuje Polaków Reprezentacja Polski w piłce nożnej? Czy to nam się w ogóle opłaca? Jaki my mamy pożytek z reprezentacji? Chyba taki sam jak z uczestnictwa w przynoszącej nam wstyd Eurowizji (skoro na tzw. Zachodzie nas nie lubią, to choćbyście się dwoili, troili, to żaden Polak Eurowizji nie tylko, że nie wygra, ale nie osiągnie nawet przyzwoitego miejsca). 

Po co nam to wszystko? Czy to nam się opłaca?

Superexpress rok temu napisał, że Robert Lewandowski z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dostał 70% dotacji – 41 mln na jeden ze swoich biznesów. Źródło:

Jemu opłaca się na pewno. W ogóle Lewandowski nie powinien być kapitanem reprezentacji. Nie jest żadnym typem lidera. Może jakby znał swoje miejsce w szeregu, to trochę bardziej by się starał.

A jaki wynik z Hiszpanią? Powinienem zapytać: ile przegramy z Hiszpanią? DUŻO.

Nie, ja tylko tak żartuję. Hiszpania będzie oszczędzać siły na cały turniej, więc nie strzelą nam więcej jak 5 goli.

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport