Romuald Kałwa Romuald Kałwa
1342
BLOG

My wam jeszcze pokażemy – śmiechu z Konfederacji nie zapomnimy

Romuald Kałwa Romuald Kałwa Konfederacja Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Konfederacja to nowa siła, czy tego chcecie, czy nie.

Media kłamią, bo czują, że Konfederacja odetnie koryto różnym dziennikarskim prostytutkom. Także od finansowania z różnych niejasnych źródeł, np. zagranicznych.

Przykładowo, „Rzeczpospolita” pisze: „Sondaż: Konfederacja z największym spadkiem poparcia. PiS i KO ze wzrostami”.

- zabawne, Konfederacji cały czas „spada” poparcie, ale wciąż wynosi ono średnio 10-11%.

Elon Musk uważa, że Soros nienawidzi ludzkości. Samo krytykowanie Sorosa jest już antysemityzmem.

Problem dla gazety Georga Sorosa – destabilizatora państw narodowych, który boi się aresztowania w Wielkiej Brytanii, dlatego tam nie podróżuje – jest w tym, że on nienawidzi Polski, jak i innych państw narodowych. Dlatego Konfederacja jest tu wrogiem szczególnym.

Źródło 

Niemcy też nie lubią Polski. Więc ich Polscy najemnicy również.

Reportaż Onetu po konwencji Konfederacji w Katowicach kpi ze słów liderów Konfederacji, że media ich nienawidzą. Ale tekst zdaje się to potwierdzać. Monika Waluś w tekście „Konfederaci mówią, że "mogą wszystko". Tylko Spodek mógł pomieścić te ambicje” kpi, ale nie ma się, do czego przyczepić. Żadnych merytorycznych uwag, tylko same przytyki rodem z podrzędnej zawodówki.

Ale w porządku, gadzinówki też mają swoje prawa. Waluś ma pretensje, że na konwencji było 3 tys. osób, a nie 8 tys. i nazywa to niegospodarnością. Chociaż zapisy były do północy 22 września. Musieliby antycypować.

Ale czemu gadzinówki kłamią? Bo żyją z nienawiści do Polski i Polaków, kłamstw, propagandy.

Kłamczucha pisze, że „piosenka przed startem konwencji zachęca do oddawania głosów 13 października? Drobiazg! Przecież wszyscy wiedzą, że wybory są 15 października”.

Kuba Molęda nie śpiewał nic o dacie wyborów. Mały rozumek Walusiowej nie skupia się na konkretach. Nie ma się do czego przyczepić. Nic o programie, polskich problemach, rzeczywistości, w jakiej żyjemy.

Gadzinówka pisze z nieukrywaną frustracją, że konwencji nie udało się zablokować lewicowym totalitarystom z Katowic.

Źródło 

Nie chcę niemieckich mediów w Polsce. Onet należący do koncernu Ringier Axel Springer został założony przez hitlerowca. Słaba Polska dopuściła dawniej do możliwości działania tego ścierwa. Trzeba to zmienić.

Tytuł tego tekstu ma charakter clickbaitowy. Jako Konfederacja mamy gdzieś te udawane śmiechy ukrywające strach i przytyki. Naprawdę...

Kolejna konwencja Konfederacji będzie w Opolu 29 września w piątek 2023 roku o godz. 19.00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym.


Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka