Blog
Superklaster
Romuald Kałwa
Romuald Kałwa superklaster.pl
6 obserwujących 193 notki 116737 odsłon
Romuald Kałwa, 29 kwietnia 2017 r.

Emmanuel Macron podobnie jak Stalin, urodził się 21 grudnia – przeklęty dzień Pe

252 5 0 A A A
Fot. Romuald Kałwa
Fot. Romuald Kałwa

Emmanuel Macron, ur. 21 grudnia 1977 r. Józef Stalin, miał urodzić się 18 grudnia 1878 r., ale wg innych danych urodził się - 21 grudnia 1879 r. Według Persów dzieci urodzone 21 grudnia miały być zabite, ponieważ są naznaczone złem.

 

21 grudnia wg starożytnych Persów, był dniem  okrutnego boga Amaymona. Podobno Persowie zabijali dzieci urodzone tego dnia, jako naznaczone piętnem zła.

Amaymon był bóstwem pogańskim, z systemu wierzeń przedislamkich. Światem mieli rządzić dwaj skłóceni Bogowie, dobry, okryty chwałą Ahura-Mazda oraz prowadzący z nim śmiertelny bój o losy świata podstępny Amaymon.

 

21 grudnia był uważany przez Starożytnych Persów za datę niezwykłą, dzień poświęcony Amaymonowi – jednemu z dwóch bóstw systemu wierzeń przedislamskich. Starożytni Persowie wierzyli, że światem rządzą dwaj skłóceni ze sobą bogowie – dobry i chwalebny książę Ahura-Mazda i skłócony z nim, zły i podstępny Amaymon.

Zły bóg miał przegrać bój o losy świata, tym samym miało wypełnić się proroctwo, w którym dobry Bóg miał zbawić świat.

Podobno mit ten stał się fundamentem idei walki dobra ze złem, także judeo-chrześcijańskiej.

***

Nikt o zdrowych zmysłach nie nazwie Stalina i kandydata na prezydenta Francji, dobrym człowiekiem. Człowiek ten, wzbudza wściekłość moją i innych internautów, obrażając Polskę. Zawsze będę powtarzał, że tzw. zachód darzy kraje słowiańskie wielką pogardą. Tylko ślepi lub głupi tego nie zauważy. 39-letni gówniarz grozi mojej ojczyźnie.


Stefan Kisielewski o Francji - Pocieszam się tylko, że ta stara k…a Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!

 

Chyba lepiej, aby Stalin się nie narodził. Lepiej by było dla Macrona, aby nie groził Polsce. Jeśli nam zaszkodzi, nie przebaczymy mu tego.

Nawet na stronach internetowych „Newseeka” pojawił się tekst Elżbiety Turlej: „Związek ucznia i nauczycielki? Nie wierzę, żeby relacja państwa Macron była zdrowa i godna propagowania”

 

Macron, człowiek o kazirodczych skłonnościach, związany ze starą zepsutą pedofilką – nie ma wstydu. Od takich ludzi nie można oczekiwać przyzwoitości. Podobno słucha się jej jak pies. Może to ona kazała mu szczuć na Polskę?

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Superklaster http://superklaster.pl

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Świat nie oznacza Polska No chyba, że poświęcimy 10 mln. naszych obywateli w walce o wolną...
  • @wakizashi To prawda, we Wrocławiu to widać szczególnie, takie bezmyślne napuszenie...
  • Niektórzy mają argumenty, a głupki potrafią tyko obrażać być głupkiem to nie grzech,...

Tematy w dziale Polityka