Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
128 obserwujących
1592 notki
2023k odsłony
111 odsłon

Bojkot państwa

Wykop Skomentuj3

PO, PiS, SLD, PSL - wszystko jeden pies, różnią się tym czym dżuma od tyfusu, syfu i cholery. Mają bardzo prostą cechę wspólną, która decyduje o tym, że w istocie są to partie identyczne ideowo - wszystkie akceptują, wspierają, rozwijają i wykonują obecny ustrój naszej prowincji zwanej RP i ustrój naszego państwa zwanego UE. A fundamentem tego ustroju jest socjalizm, czyli redystrybucja dóbr wypracowanych przez obywateli, czyli zabieranie jednym przemocą większości środków, które wypracują i dawanie innym - przy okazji większość z tego marnując.

Myślę, że dzisiaj najważniejsze co możemy dać Polsce, dać naszej Ojczyźnie, to obalić państwa, które nas okupują - czyli upadającą powoli RP i tworzącą się jej kosztem UE. Te państwa są złe i należy je zniszczyć.

Państw tych nie da się zreformować, bo są oparte o błędne, szkodliwe, niszczące, totalitarne, niemoralne fundamenty ustrojowe. By zachować i rozwijać naszą polską kulturę i tożsamość potrzebujemy państwa wolnościowego, państwa, które będzie strzegło naszej wolności, naszego życia i własności, a nie państwa totalitarnego, zaborczego, socjalistycznego, etatystycznego, biurokratycznego, bizantyjskiego - tak jak te obecne, które nas okupują.

Służba Ojczyźnie to nie zawsze służba państwu, to często spiskowanie i niszczenie państwa zaborczego, państwa destrukcyjnego - wszystko zależy od tego o jakie państwo Polską rządzi. Obecne państwo jest wysoce szkodliwe - służąc mu niszczymy Polskę.

Jeśli kogoś nie stać na spiskowanie, to niech przynajmniej nic nie robi, nie wspiera tego państwa, nie kolaboruje z nim, omija urzędy i urzędników szerokim łukiem, bojkotuje ich zalecenia i zarządzenia - to najlepszy sposób, by się dzisiaj Ojczyźnie przysłużyć.

Ja chcę służyć mojemu państwu, mojej Ojczyźnie, za którą uważam Polskę. I dlatego uważam, że należy robić wszystko co możliwe by się przeciwstawiać dzisiejszym okupantom - należy dążyć do wskrzeszenia wolnościowego państwa, które kiedyś, dawno, dawno temu mieliśmy.

Grzegorz GPS Świderski


Argumenty za monarchią <- poprzednia notka

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale