Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
108 obserwujących 1360 notek 1659866 odsłon
GPS, 9 stycznia 2009 r.

Oświadczenie dotyczące WOŚP

W związku z faktem, iż uważam Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy za przedsięwzięcie przynoszące więcej szkody niż pożytku (co uzasadniłem tu: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma zły cel) oświadczam publicznie, iż nie chce aby w jakimkolwiek przypadku ja, bądź któreś z moich dzieci, lub wnuków, było darmowo leczone przy pomocy sprzętu zakupionego przez tą szkodliwą fundację.
Oświadczam też, że w ogóle nie chcę by ja i moja rodzina była leczona darmowo przy pomocy jakiegokolwiek sprzętu, który jest własnością państwa. Chciałbym za to leczenie sam zapłacić. Chciałbym móc się prywatnie ubezpieczyć tak, by ubezpieczalnia mogła opłacać leczenie mojej rodziny sprzętem kupionym przez WOŚP, jak i każdym innym państwowym sprzętem.
Ale wszystko to pod jednym warunkiem: tak jak mogę dobrowolnie zrezygnować ze wspierania WOŚP, chciałbym również być zwolniony z obowiązku wspierania wszelkiej państwowej służby zdrowia poprzez płacenie obowiązkowej składki zdrowotnej i innych podatków przeznaczonych na państwowe leczenie – to jest ważne, bo WOŚP zbiera mniej niż promil całego budżetu służby zdrowia. W ten sposób zaoszczędzone kwoty przeznaczyłbym na prywatne ubezpieczenie oraz akcje charytatywne wspierające prywatne, komercyjne szpitale i zakup do nich sprzętu.
 
Grzegorz GPS Świderski

Ubezpieczenia <- poprzednia notka

 

Opublikowano: 09.01.2009 20:04.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • To samo pytanie zadałem na Forum Żydów Polskich na fejsbuku. Nie wiedzę już tego pytania -...
  • "...Talmudu (są tam nawet nakazy przeklinania  przy mijaniu kościoła). " Czy mógłbym...
  • @Mustrum To nie ma znaczenia jak konkretnie działają neurony. Nie działają tak jak bramki...

Tematy w dziale