Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
125 obserwujących
1577 notek
2005k odsłon
1649 odsłon

Nauczyciele to komuchy!

Wykop Skomentuj57

Dzisiaj 15 tysięcy nauczycieli manifestowało na ulicach Warszawy. Manifestowali po to by edukacja nadal była PRL-owska, by nic się nie zmieniło, by system szkolnictwa w Polsce pozostawał socjalistyczny. Ci nauczyciele protestowali przeciw przepisom umożliwiającym sprzedaż szkół w ręce prywatne. Oni po prostu chcą być państwowymi urzędnikami, a nie pedagogami.

Z całą stanowczością należy stwierdzić, że 15 tysięcy nauczycieli polskich to komuchy. To są ludzie, którzy kształcą nasze dzieci i na pewno przekazują im swój komunistyczny światopogląd. To jest wielka tragedia Polski, bo to oznacza, że jeszcze długo nie wyjdziemy z PRL-owskiego komunizmu - nie tylko materialnie, ale i mentalnie.

Nauczyciele w Polsce to ciągle najgorsza grupa społeczna, tak jak za PRL-u. Jak ktoś nic nie potrafi, nic nie umie, na niczym się nie zna, nie może znaleźć sensownej pracy to zostaje nauczycielem, a zatem urzędnikiem i będzie chronił etatyzmu za wszelką cenę. Będzie ogłupiał dzieci w szkole. Dlatego w Polsce mamy taki syf i biedę, bo edukacja to bardzo ważna rzecz, a zajmują się nią ludzie najgorszego sortu.

Jeśli udało się zebrać 15 tysięcy komuchów, którzy potrafią demonstracyjnie sprzeciwiać się prywatyzacji szkół, a zatem są przeciw uzdrowieniu polskiej edukacji, to znaczy, że Polska będzie jeszcze długo zacofana i biedna. Nie wystarczy poczekać aż te komuchy wymrą, bo oni niestety kształcą nowe rzesze komuchów.

Grzegorz GPS Świderski


PS. Polecam moje notki o edukacji, w których tłumaczę dlaczego edukacja w Polsce jest zła:


Technologia a polityka <- poprzednia notka

 

Wykop Skomentuj57
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale