Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
112 obserwujących 1382 notki 1725775 odsłon
GPS, 23 listopada 2013 r.

Nauczyciele to komuchy!

Dzisiaj 15 tysięcy nauczycieli manifestowało na ulicach Warszawy. Manifestowali po to by edukacja nadal była PRL-owska, by nic się nie zmieniło, by system szkolnictwa w Polsce pozostawał socjalistyczny. Ci nauczyciele protestowali przeciw przepisom umożliwiającym sprzedaż szkół w ręce prywatne. Oni po prostu chcą być państwowymi urzędnikami, a nie pedagogami.

Z całą stanowczością należy stwierdzić, że 15 tysięcy nauczycieli polskich to komuchy. To są ludzie, którzy kształcą nasze dzieci i na pewno przekazują im swój komunistyczny światopogląd. To jest wielka tragedia Polski, bo to oznacza, że jeszcze długo nie wyjdziemy z PRL-owskiego komunizmu - nie tylko materialnie, ale i mentalnie.

Nauczyciele w Polsce to ciągle najgorsza grupa społeczna, tak jak za PRL-u. Jak ktoś nic nie potrafi, nic nie umie, na niczym się nie zna, nie może znaleźć sensownej pracy to zostaje nauczycielem, a zatem urzędnikiem i będzie chronił etatyzmu za wszelką cenę. Będzie ogłupiał dzieci w szkole. Dlatego w Polsce mamy taki syf i biedę, bo edukacja to bardzo ważna rzecz, a zajmują się nią ludzie najgorszego sortu.

Jeśli udało się zebrać 15 tysięcy komuchów, którzy potrafią demonstracyjnie sprzeciwiać się prywatyzacji szkół, a zatem są przeciw uzdrowieniu polskiej edukacji, to znaczy, że Polska będzie jeszcze długo zacofana i biedna. Nie wystarczy poczekać aż te komuchy wymrą, bo oni niestety kształcą nowe rzesze komuchów.

Grzegorz GPS Świderski


PS. Polecam moje notki o edukacji, w których tłumaczę dlaczego edukacja w Polsce jest zła:


Technologia a polityka <- poprzednia notka

 

Opublikowano: 23.11.2013 18:48.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Portallo  Objętość walca to można z niczego wyprowadzić. Trudniej stożka, ale też da...
  • E... objętość ostrosłupa jest łatwa. Ciekawsze jest to, że Archimedes wyprowadził...
  • Papież pocałował ofiarę pedofilii? Jak to możliwe? Przecież mógł tym wzmóc jego traumę!...

Tematy w dziale