Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję. Mój kanał na YouTube: https://www.youtube.com/@GrzegorzSwiderski
153 obserwujących
1963 notki
2471k odsłon
  573   0

Gender, Femen - do boju!

Ministerstwo obrony Norwegii, Szwecji, Holandii i Niemiec.
Ministerstwo obrony Norwegii, Szwecji, Holandii i Niemiec.
W ramach studiów „gender” przeczytałem takie stwierdzenie: "Katalończycy powiadają: La mar es posa bona si veu el cony d'una dona - "morze uspokaja się, widząc kobiecy srom". Z tejże wiary w moc waginy narodził się obrzęd mający przynosić szczęście - zanim Katalończycy wyruszą na połów, ich żony obnażają przed morzem genitalia. Zgodnie z logiką tego założenia, kobieta może także wywołać sztorm, jeśli odda mocz pośród fal. (...)"
Piszę to w związku z 8 marca po to by zachęcić wszystkich do studiowania tej szlachetnej nauki. Bardzo ciekawe jest to, że można naukowo badać symbol zadzierania kiecy i pokazywania waginy. Z badań naukowych wynika, że to bardzo ważny gest.
Z tego co się nauczyłem w ramach „gender” wynika, że obnażanie sromu nie jest zabiegiem erotycznym, ale magicznym, odstraszającym, symbolicznym. Ostentacyjne, publiczne pokazanie pośladków czy członka przez mężczyznę też nie jest niczym erotycznym, ale symbolem pogardy dla innych czy pokazywaniem niechęci. To męskie odsłanianie genitaliów w naszej kulturze dominuje i często się zdarza – na przykład u muzyków rockowych, którzy odwracają się na scenie, opuszczają spodnie i pokazują publiczności gołe pośladki. Podobnie jest z pokazywaniem członka - nawet jak samo pokazywanie nie zdarza się często, to markowanie i gest naśladujący są już dość często używanie w podobnym znaczeniu jak gest podnoszenia środkowego palca. Zresztą ten gest z palcem też symbolizuje penisa. Wszystkie te gesty są męskie, świadczą o męskiej dominację w kulturze. O tym, że są podobne gesty żeńskie dowiedziałem się w ramach studiów „gender” i uważam, że słusznym jest zwalczanie tej męskiej dominacji w gestach i należy propagować żeńską gestykulację. Jak równość, to równość.
Kobiety powinny częściej zadzierać kiecę i odstraszać duchy i złe moce swoją waginą. Ale nie powinny sikać do morza. Kobieta ma bardzo ważną rolę w społeczeństwie.
W wyższych kulturach niż nasza od dawna wiadomo, że na widok żeńskich narządów płciowych lwy podkulają ogony i pierzchają. Młoda kobieta może odstraszyć zabłąkanego niedźwiedzia zadzierając sukienkę! Ale co tam siły natury, zwierzęta, czy siły nieczyste – kobiety podnosząc spódnicę mogą zwyciężać bitwy odstraszając tym wrogie armie!
Zbliża się wojna, ruscy u bram, nasza armia słaba, więc może wreszcie doceńmy nasze kobiety i pozwólmy im działać! Niech zatrzymają Putina tą swoją tajną bronią i niech mu wszystkie Polki pokarzą waginy. Wtedy ucieknie do siebie jak ten wilk czy niedźwiedź!
Są kobiety, które walczą z reżimami pokazując piersi. To ta słynna organizacja „Femen”. Politycznie to działa. Ale to za słabo działa, szczególnie na ruskich i Putina. W Rosji działaczki „Femenu” są aresztowane i skazywane - nikt się cycków nie przestrasza. Trzeba więc wzmóc działania przeciw wrogom! Zamiast piersi trzeba odsłonić waginy. Pederaści też mogliby pomóc pokazując dziurę w odbycie. Dla pokoju na świecie przecież można to zrobić!
Grzegorz GPS Świderski

Hierarchia władzy <- poprzednia notka
następna notka -> Prawo publiczne a prywatne
Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale