Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
150 obserwujących
1838 notek
2347k odsłon
  223   0

7 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trikke Skki

Po roku przerwy znów odbędą się Mistrzostwa Polski w Trikke Skki. Będę w nich jak zwykle uczestniczył! Zapraszam wszystkich i polecam tę imprezę.
Grzegorz GPS Świderski

Muszyna 26-27-28 luty 01 marzec 2015
Program Mistrzostw:

Czwartek 26.02.2015
  • Spotkanie organizacyjne godz. 20.00 w restauracji Hotelu ACTIVA, omówienie programu zawodów, zapoznanie się uczestników, spotkanie ze sponsorami.

Piątek 27.02.2015
  • Na SkkiTorze będzie można zapoznać się z torem, wyprofilowaniem go, zakrętami i sposobem jazdy. Jest to szczególnie ważne dla zawodników, którzy pierwszy raz będą jeździć na tym obiekcie. W tym roku trasa została w kilku miejscach zmodyfikowana. Postaramy się by każdy uczestnik zawodów mógł dużą ilość razy zjechać i poćwiczyć technikę i w miarę nauczyć się na pamięć jazdy i pokonywania zakrętów. Każdy otrzyma od nas wskazówki dotyczące techniki jazdy jak i samego toru.
  • NIESPODZIANKA!!! (dla chętnych) nocna jazda na SkkiTorze i uczestnictwo w nocnych zawodach na Skki Trikke organizowanych przez firmę FAKRO

Sobota 28.02.2015
  • Pierwszą część zawodów Trikke Skki EXTREEM Cross. Na Torze jest bardzo szybki, 2 kilometrowy zjazd, który składa się z 23 ostrych, wyprofilowanych zakrętów. Jest to FORMUŁA 1 na śniegu! Do przejechania będą trzy przejazdy - do klasyfikacji w tej konkurencji będą liczyły się wszystkie. Każdy zjazd jest punktowany, zawodnik z najlepszym czasem otrzymuje ilość punktów równą ilości startujących. Zawodnik z ostatnim czasem otrzymuje jeden punkt. Międzynarodowym Mistrzem Polski Skki Trikke-Fakro Cup-Zjazd EXTREEM zostanie zawodnik, który będzie miał największą sumę punktów ze wszystkich trzech przejazdów.
  • Trzech zawodników z najlepszymi czasami zostanie uhonorowanych specjalną nagrodą BEST SPEEDufundowaną prze EKOSERVISPOL - BASENY I SPA.

Niedziela 1.03.2015
  • Na stoku FAKRO na Słotwinach rozegrany zostanie 4CROSS, nowa, debiutująca na zawodach konkurencja. Trasa zawodów to ograniczony szerokimi bramkami zjazd długości 1000-1200 m, który będzie areną naszych zmagań. Do każdego zjazdu będzie losowanych czterech zawodników, którzy będą startowali we czterech razem. Każdy zawodnik jedzie taką samą ilość zjazdów, przed każdym zjazdem jest losowanie kto z kim jedzie. Za zwycięstwo w każdym zjeździe będą 4 punkty, za drugie miejsce 3 pkt, za trzecie 2 pkt i za czwarte miejsce 1 pkt. Wygrywa zawodnik z największą ilością punktów.
  • Każdy uczestnik bierze udział w MMPST na własne ryzyko i odpowiedzialność. Podczas zawodów bezwzględnie obowiązują kaski na głowie. Organizatorzy zalecają ubezpieczenie się od NNW.

PS. Tu więcej informacji o Trikke:


Czarny pijar zespołu DAAB <- poprzednia notka
następna notka -> Boski liberalizm

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale