Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
110 obserwujących 1347 notek 1638505 odsłon
GPS, 5 października 2016 r.

Moje ciało, moja sprawa!

Poprzyjcie protest człowieka!
Chcę legalnie wypić piwo w parku - moje ciało, moja sprawa!
Chcę legalnie pracować - bez przymusu stosowania tysiąca wyśrubowanych norm i bez konieczności oddawania połowy owoców mojej pracy państwu - moje ciało, moja sprawa!
Chcę legalnie zabezpieczyć się na starość po swojemu, bez płacenia obowiązkowego haraczu na państwowe ubezpieczenia społeczne - moje ciało, moja sprawa!
Chcę legalnie posiadać broń palną bez żadnego pozwolenia, by móc bronić się przed bandytami - moje ciało, moja sprawa!
Chcę legalnie kupować w aptece dowolne lekarstwa, zioła, rośliny i inne substancje bez jakiejkolwiek kontroli i pozwolenia państwa - moje ciało, moja sprawa!
Chcę się leczyć w dowolnym szpitalu i u dowolnego lekarza, ubezpieczając się na to gdzie chcę i jak chcę, bez konieczności płacenia obowiązkowego haraczu na państwową służbę zdrowia - moje ciało, moja sprawa!
Chcę oglądać i opłacać dowolnie wybrane stacje telewizyjne, bez konieczności płacenia obowiązkowego haraczu na telewizję publiczną - moje ciało, moja sprawa!
Chcę legalnie uczyć moje dzieci samodzielnie, wspólnie z innym, w dowolnie wybranej szkole niekontrolowanej przez państwo, albo w jakikolwiek inny sposób nienarzucony odgórnym prawem - moje dzieci, moja sprawa!
Chcę legalnie posadzić lub ściąć drzewo czy wybudować dom na mojej działce i uprawiać dowolne rośliny bez pozwolenia urzędników - moja własność, moja sprawa.
Chcę żyć w wolnym kraju, wolnym od państwa, które wtrynia mi się w najdrobniejsze sprawy - moja wolność, moja sprawa.
Chcę się uwolnić od państwa na własne życzenie!
Wolność wyboru zamiast terroru!
Chcę być człowiekiem, nie niewolnikiem!
Państwowe piekło trwa!
Łapy precz od ludzi!
Chodzi o moje życie!
Chcę działać dobrowolnie, nie pod przymusem!
Nie chcę umierać za wasz socjalizm!
Precz z PiS-em, precz z PO, precz z PSL-em, precz z Nowoczesną, precz z KOD-em!
Poprzyjcie żółty protest! Wyjdźmy wszyscy na ulicę i walczmy z zaborczym państwem, które grabi nas, zabija, oszukuje i gnębi niezależnie do tego która partia rządzi! Jeśli potraficie maszerować w czarnym marszu w obronie kwestii marginalnych, dotyczących ułamków promila ludzi, to powinniście umieć zaprotestować w sprawach, które dotyczą wszystkich na okrągło!
 
Grzegorz GPS Świderski

Czarne lafiryndy  <- poprzednia notka
następna notka -> Początki bytu

 
Opublikowano: 05.10.2016 10:10.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Jabłuszko "...Moi rodzice się poświęcali abym zdobyła to co mam. Ja nie mogę dzisiaj  ich...
  • Bardzo ciekawe i słuszne rozważania. W ramach uzupełnienia dorzucam...
  • @Krzysztof syn Jana "Bardzo dobry, taki niosący sporo treści, przykład konsekwencji" Tak. Oba...

Tematy w dziale