Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
110 obserwujących 1374 notki 1707945 odsłon
GPS, 12 czerwca 2018 r.

Hejt czy chamstwo?

         Niektórzy biją na alarm, że w Sieci szerzy się hejt, czy też mowa nienawiści. Po co te nowomodne słowa, jeśli mamy na to stare, dobre słowo: „chamstwo”? Podam przykład. Pewien emerytowany ksiądz tak napisał:

         „Kobiety i dorastające dziewczęta powinny uważać by swoim nieskromnym ubiorem nie narażały innych osób na popełnianie grzechów. Należy ubierać się modnie, schludnie, ładnie, ale z umiarem i skromnością.”

         Na fejsbużycy dostał takie komentarze:

         Po profilach tych prymitywów widać, że to są ludzie starzy. Oni w żadnym hejcie czy mowie nienawiści nie byli wychowywani, oni są po prostu starymi ordynarnymi chamami. Co ciekawe oni to swoje chamstwo wylewają na fejsbużycy i ona na to nie reaguje, nie banuje, nie uznaje, że to jest niezgodne z jej standardami. Póki chamstwo nie używa słowa „pedał” to może szaleć! Takie to są fejsbuczane standardy! 

Grzegorz GPS Świderski

Notki powiązane:


Obowiązki fejsbużycy <- poprzednia notka

następna notka -> Klapsy

Tagi: gps65, facebook, fejsbuk, fejsbużyca, chamstwo, standardy, hejt, mowa nienawiści

Opublikowano: 12.06.2018 15:25. Ostatnia aktualizacja: 14.06.2018 16:21.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Lubicz ...
  • @W kapeluszu Panama  Też myślę, że ma rację. Krótkie przeszkolenie wystarczyło, by...
  • Moim zdaniem teoria mistyfikacji, czyli, że to było sfingowane morderstwo, jest wysoce...

Tematy w dziale