Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
110 obserwujących 1373 notki 1705278 odsłon
GPS, 11 czerwca 2018 r.

Obowiązki fejsbużycy

       "Jestem pedałem i mam obowiązki pedalskie" transparent z takim napisem parafrazujący Dmowskiego niesiono na paradzie równości. Nie zrozumiałem o co chodzi. Co to są za obowiązki? Fejsbużyca za pisanie tego co na transparencie banuje. No to wreszcie zrozumiałem o co chodzi - pedalskie obowiązki to banować swoich użytkowników, którzy relacjonują paradę równości. Nie wolno relacjonować, wolno tylko zdjęcia pokazywać. 

Grzegorz GPS Świderski

PS. Fejsbużyca zablokowała mi konto na 30 dni za zacytowanie treści tego transparentu, który widać na zdjęciu, a teraz proponuje mi, że rozpowszechni to zdjęcie do 1200 osób za 4 zł. To łamie to jej standardy, czy nie?

image

Kryptowaluty mają wartość <- poprzednia notka

następna notka -> Hejt czy chamstwo?

Tagi: gps65, pedały, facebook

Opublikowano: 11.06.2018 12:51. Ostatnia aktualizacja: 12.06.2018 15:25.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Macck87  1. Nie ma krwi na nożu. To można wytłumaczyć tym, że to były trzy szybie ciosy...
  • @Konrad Siatka  Widzę, że tam wszędzie godzina to około 11.45 AM - czyli jedenasta rano. Nie...
  • @Yaro Rewers  Dlaczego? Każdą teorię trzeba uzasadnić.

Tematy w dziale