Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
126 obserwujących
1547 notek
1976k odsłon
1706 odsłon

PiS jest gorszy od PO!

Wykop Skomentuj166

       Jeszcze do niedawna uważałem, że z dwojga złego, z dwóch ugrupowań socjaldemokratycznych, z dwóch partii hodujących nas jak bydło, z dwóch ugrupowań niszczących Polskę, lepsze jest PiS niż PO - bo PiS się reklamowało jako patrioci. Zmieniłem zdanie. Przed wyborami wychodzi prawdziwa natura każdej partii. PO, i ta ich cała KO, to dziś nieszkodliwe śmieszki i głupki, a PiS to wysoce szkodliwa, destrukcyjna partia dążąca do władzy w stylu putinowskim. Posłużą się dowolnym kłamstwem, dowolnym oszustwem, najgorszą propagandą by zdobyć władzę i ją wykorzystać by nas grabić. TVP to ich telewizja, która robi propagandę dokładnie tak jak to robił Urban i inni komunistyczni dziennikarze za PRL-u.

       Od teraz uważam, że PiS jest gorszy, że są zdolni do najgorszego świństwa - są nieobliczalni. O lewicy, o PSL i SLD, nie piszę, bo są jeszcze gorsi i to każdy dobrze wie. Ale teraz rządzi PiS i dlatego są chwilowo groźniejsi. Jeśli PiS będzie rządzić samodzielnie przez następne 4 lata, to są w stanie dokonać dowolnych przekrętów i na pewno będą zmieniać prawo na gorsze, bo nie mają moralnych hamulców. Oddadzą międzynarodowym organizacjom żydowskim haracz wzięty od polskich podatników w dowolnej wielkości - i zrobią wszystko by to ukryć, bo sobie budują ku temu narzędzia, czyli media państwowe. Więc nie należy do tego dopuścić! Mamy na to sposób: kartkę wyborczą.

       Koniecznie należy głosować na Konfederację, bo tylko to ugrupowanie będąc w Sejmie będzie w stanie patrzeć na brudne ręce PiS-u i ich kontrolować, albo powstrzymać - a jak się nie da, to przynajmniej głośno krzyczeć i ujawniać wszystkie ich machloje. Głosujcie na Konfederację!!!

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane: 

Janusz Korwin-Mikke: Jestem zwolennikiem dwustronnego paktu Polski z USA <- poprzednia notka 

następna notka -> Śmierć

Tagi: gps65, PO, PiS, Konfederacja, polityka, wybory

Wykop Skomentuj166
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka