Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
110 obserwujących 1373 notki 1697166 odsłon
GPS, 17 kwietnia 2011 r.

PiS to agentura na 100%, tak samo jak PO!

PiS to agentura na 100%, tak samo jak PO! Ewidentnym dowodem na to jest to, że media bardzo intensywnie nagłaśniają wojnę między PO i PiS-em. Ta wojna służy obu tym partiom i dzięki niej całkowicie zdominowali polską scenę polityczną.
A niczym istotnym się nie różnią! Nawet chcieli kiedyś zawrzeć koalicję rządową, bo się ideologicznie zgadzają. Ale się pokłócili o sprawy personalne, o to, kto ma jakie ministerstwo obsadzić!
A przecież mediami sterują służby postpeerelowskie, co wie każde dziecko w Polsce, a służby te są skłócone, bo wciąż utrzymuje się u nich stary, peerelowski podział na Chamów i Żydów, na Natolińczyków i Puławian. Ci pierwsi prowadzą PiS, a ci drudzy PO.
Ale mimo skłócenia oba odłamy SS, a zatem obie partie, którymi sterują, wciąż utrzymują w Polsce socjalizm - obie partie mają identyczny program i tak samo rządzą - bo spór w SS jest sporem personalnym, a nie ideowym. Dlatego mamy Drugą Komunę, dlatego wciąż nie mamy wolnego, niepodległego państwa. Wciąż nie mamy państwa kompatybilnego z polską cywilizacją, kulturą, temperamentem i mentalnością.
Bardzo dobitnym dowodem na to, że prawica, która się organizuje od wczorajszego Kongresu Prawicy nie jest uwikłana w agenturę postpeerelowską i nie jest elementem tego wewnętrznego sporu w SS, który dominuję naszą scenę polityczną, jest to, że całkowicie przemilczano Kongres w mediach głównego nurtu, które są opanowane przez SS.
Jeśli więc chcemy zerwać z „układem”, który niszczy Polskę musimy przestać wspierać i głosować na partie, które toczą wojnę polsko-polską i zacząć wspierać polskie ruchy polityczne i partie, które są poza „układem”, poza wspieranymi przez media głównego nurtu koteriami, czyli poza bandą czworga złożoną z PO, PiS-u, PSL-u i SLD.
 
Grzegorz GPS Świderski

Kto szkodzi prawicy <- poprzednia notka
następna notka -> Prywatyzacja szpitali

 

Opublikowano: 17.04.2011 23:02.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • No to weźmy taką informację prasową: "Według medyków, zmiana w jego zachowaniu nastąpiła...
  • @Styku  Tak to ciekawe! On miał do dyspozycji tylko stacje: TV4, Info Planszowy, TVP Polonia,...
  • @kormoran321  Jeśli chcemy dowiedzieć się prawdy składając ją ze strzępków informacji,...

Tematy w dziale