4 obserwujących
124 notki
82k odsłony
259 odsłon

Żydzi z żydami decydują o polsko-żydowskim "pojednaniu"!

Wykop Skomentuj1

Nie tak dawno napisałem tekst: "Morawiecki premierem – wojna "chazarów" z szabes-gojami"

http://naszeblogi.pl/49237-morawiecki-premierem-wojna-chazarow-z-szabes-gojami


Nie sądziłem wtedy, że historia tak nagle przyśpieszy i że "chazary" (czyli "żydzi" i, być może, w jakimś minimalnym stopniu także żydzi) z PIS-u znajdą się – przynajmniej teraz i jeszcze na jakiś czas – po "przeciwnej stronie barykady", niż "chazary" (żydzi i "żydzi") z Izraela.


Trzeba przyznać – niesamowity "chichot" historii, sprezentowany przez B. Netanjahu.

O kilku przesłankach, które wymusiłyna nim jego bezpardonowy atak na Polskę, pisałem w artykule: "Dlaczego żydzi boją się prawdy o holokauście?"

http://naszeblogi.pl/49406-dlaczego-zydzi-boja-sie-prawdy-o-holokauscie


O tym, że atak ten tylko dlatego był możliwy, że u nas w Polsce od 1989 roku totalnie ZAKŁAMYWANAjest PRAWDA, między innymi:

 1. o II Wojnie Światowej, w tym o faktycznym przebiegu (obrazie) holokaustu żydów;

 2. o współpracy "elit" polskich żydów z Niemcami – do końca 1941 roku raczej dobrowolnej, a potem pod przymusem okoliczności;

 3. o udziale żydów w holokauście Polaków na tych ziemiach II Rzeczypospolitej Polskiej, które po agresji Związku Radzieckiego, rozpoczętej 17 września 1939 roku, znalazły się pod sowiecką okupacją

 4. itd.;

pisałem w artykule "Początek końca KŁAMSTWA o Jedwabnem lub - 31 stycznia 2018 roku rozpoczęła się NASZA - POLSKA droga do suwerenności!!!"

http://naszeblogi.pl/49464-poczatek-konca-klamstwa-o-jedwabnem-lub


W artykule tym brakło (bo to jest temat na osobny artykuł) jeszcze jednej przesłanki,

która wprost zachęca żydowski przemysł holokaustu do wymuszania dalszego podtrzymywania KŁAMSTWA o historii żydów w okresie II Wojny Światowej, w tym KŁAMSTWA o przebiegu holokaustu.

Tą przesłanką są te wszystkie żydowskie wymuszenia i wyłudzenia, których udało im się dokonać w Polsce po 1989 roku.

Wszystkie są onepozbawione jakiegokolwiek FAKTYCZNEGO uzasadnieniai są - od poczatku do końca –BEZPRAWNE.


Przykład sprzed dwóch miesięcy – 100 milionówzłotych z pieniędzy polskiego podatnika dla prywatnej fundacji na konserwacje 1 kirkutu, kiedy naratowanie pamięci o setkach tysięcy Polaków, pomordowanych na wschodzie, przy wydatnym udziale żydów – ZERO!!!


Jeżeli zsumujemy wartość wszystkich wyłudzeń i wymuszeń, w tym na utrzymywanie różnych instytucji i stanowisk, które nie służą NAM – POLAKOM, ale służą do ZAKŁAMYWANIA HISTORII i szerzenia żydowskiej propagandy, to są to już MILIARDY złotych!!!


Czy w tej sytuacji, przy takiej postawie "polskich" władz po 1989 roku, można się dziwić Netanjahu, który jest jednocześnie przed wyborami i pod potężną presją żydowskiego przemysłu holokaustu, zorganizowanego głównie przez środowiska amerykańskich żydów?


Dzisiaj Polska jest atakowana i to absolutnie nie ze swojej winy.

Atak jest prowadzony nie dlatego, bo druga strona nie wie, jaka jest PRAWDA.

Atak jest prowadzony, bo PRAWDA– szczególnie po wielu latach szerzenia KŁAMSTWA – jestteraz dla Izraela(mit o holokauście i jego konieczność)oraz dla żydowskiego przemysłu holokastu największym zagrożeniem.


Premier Morawiecki powołał zespół d/s dialogu z Izraelem.

Na czele polskiej delegacji został postawiony Bronisław Wildstein, który w swym wystąpieniu po pierwszym spotkaniu publicznie zadeklarował, że ma żydowskie korzenie (co, zresztą, było wcześniej "tajemnicą poliszynela").

My - wszyscy obywatele polscy – mamy RÓWNE prawa, zgodnie z art. 1 konstytucji z 1997 roku, ale także zgodnie z MPPOiP ONZ z 1966 roku i innymi aktami.


Pisałem o tym w 2013 roku (a więc za PO-PSL)w artykule: "Polska łamie prawa człowieka" ( https://www.salon24.pl/u/grudziecki/526184,polska-lamie-prawa-czlowieka ) oraz w wielu, wielu innych tekstach. Oto kilka z nich:

 1. "Czy w Polsce rządzi MAFIA?" (2014 r.)

  http://naszeblogi.pl/47571-czy-w-polsce-rzadzi-mafia

 2. «Tak zwana "demokracja" – największy przekręt współczesności" {2014)

  http://naszeblogi.pl/47072-tak-zwana-demokracja-najwiekszy-przekret-wspolczesnosci

 3. "Wojna mafii" (2016) http://naszeblogi.pl/64869-wojna-mafii

 4. "Ja, (współ)suweren... Bój to jest wasz ostatni!"

  http://naszeblogi.pl/64869-wojna-mafii

 5. i w wielu wielu innych artykułach pod podanymi pod tekstem linkami.


Zgodnie z art. 4 konstytucji RP władza w Polsce należy do narodu!

Oczywiście, we współczesnym świecie pojęcia "narodu" nie da się ująć, własnie ze względu na RÓWNOŚĆ praw, w kategoriach "narodu etnicznego", ale trzeba posługiwać się sztuczną koncepcją "narodu obywatelskiego".


(Pisałem o tym przy okazji referowania, dlaczego żydzi nie są i nigdy nie byli narodem, ale grupami wyznaniowymi, w tekście: «"Naród" żydowski? ... Jaki naród, Panie (P)AD!» http://naszeblogi.pl/48964-narod-zydowski-jaki-narod-panie-pad)


W Polsce jednak jeszcze dzisiaj – bo "rządzący" usilnie pracują, aby było inaczej, masowo ściągając Ukraińców – około 99% obywateli należy do polskiego narodu "etnicznego".


I ze względu właśnie na RÓWNOŚĆ prawMY – "etniczni" POLACY mamy PRAWO mieć 99% procentowy udział we władzy w NASZYM państwie.

Przykro mi, ale nikt mi nie wmówi, że RÓWNOŚĆ tych prawjest zachowana, kiedy premier, który sam deklaruje żydowskie korzenie, typuje na szefa zespołu do dialogu z Izraelem osobę, która sama też deklaruje żydowskie korzenie!

Listę tę mógłbym pociągnąć dalej.


Absolutnie nie twierdzę, że nie można jednocześnie mieć żydowskie korzenie (czyli przodków żydów, wyznawców religii żydowskiej – w części lub w całości) i być Polakiem patriotą.

I absolutnie niczego Panu Bronisławowi Wildsteinowi nie imputuję, nie zarzucam itd.


Rzecz w tym, że bycie Polakiem (obywatelem polski – kimś, kto jest cześcią polskiego narodu obywatelskiego)patriotą, nie jest równoznaczne z tym, że dana osoba utożsamia się jednocześnie z interesami polskiego narodu "etnicznego" – z interesami NAS, tych 99% "etnicznych" Polaków.


I jeszcze raz powtórzę – absolutnie nie chodzi tutaj o sobę Pana Bronisława Wildsteina.

Problem tutaj nie polega też tylko na tym, że skrajna mniejszość DYSKRYMINUJE prawie stuprocentową większość!


Problem polega przede wszystkim na tym, że w tak draźliwych sprawach, jak relacje Polski z Izraelem, MY – te 99% "etnicznych" Polaków, chcielibyśmy mieć jednak pewność, że znowu za naszymi plecami, nie jest dokonywany jakiś kolejny "geszeft", za który znowu drogo zapłacimy!


Tak, jak to miało miejsce w Magdalence w 1989 roku (poprzedzone innymi zakulisowymi intrygami, na przykład Jaruzelskiego z Sorosem).

....

Inne artykuły autora na:

 1. http://grudziecki.salon24.pl/

 2. http://naszeblogi.pl/blog/5461

 3. http://niepoprawni.pl/blogi/dariusz-grudziecki

 4. http://www.mpolska24.pl/blog/demokracja-czy-postmonarchia

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale