26 obserwujących
392 notki
366k odsłon
205 odsłon

O biedzie i upodleniu świadczy stosunek do ustawy „futerkowej”

Wykop Skomentuj36

Gatunek ludzki dzieli się na dwa typy. Każdy charakteryzuje się przewidywalnymi reakcjami w warunkach ekstremalnych.

Pierwszy typ to istota homo sapiens. Im cięższe warunki egzystencjalne, tym bardziej istota ta wykazuje człowieczeństwo. Do nich zaliczali się m. in. Irena Sendlerowa, Maksymilian Maria Kolbe, Witold Pilecki...

Drugi typ to dzikie naczelne z wyglądu przypominające homo sapiens. Ich mózgi to jednak całkiem inna bajka. Im gorsze warunki egzystencjalne tym większa dzicz i zwyrodnialstwo wyłazi z tych istot.

Homo sapiens jest istotą myślącą – jak sama nazwa wskazuje. Myśli jak egzystować, by nie wiązało się to z cierpieniem innych istot żywych.

Dzikie naczelne kierują się instynktem. Instynktem przetrwania, czyli żerowania na istotach żywych, choćby miało ono wiązać się z niewyobrażalnym cierpieniem tych drugich.


Gdyby naród polski składał się w większości z istot homo sapiens – Polska byłaby już od dawna światową potęgą w dziedzinie najnowszych technologii w każdej dziedzinie nauki i gospodarki. Inteligencja, geniusz w odsetku nie występującym nigdzie na świecie, moralność plus wielość i różnorodność bogactw naturalnych ojczyzny dałyby wynik mocarstwa dyktującego warunki reszcie świata.

Jednak nasi sąsiedzi zadbali, aby do tego nigdy nie doszło. Naziści z sowietami wybili ogromne warstwy polskich istot homo sapiens i zostawili tabuny dziczy, które miały niewolniczo służyć „panom” tej ziemi i odwalać najgorszą robotę.


Po dekadach, wyhodowana dzicz służy panom tego świata, choć „pany” zmieniły swoje szaty.

Dokonuje bestialskiej rzezi rytualnej zwierząt, by muzuły i żydy chodziły z napchanymi kałdunami. Niewolnik zadowolony, że napchany muzuł czy żyd sypnie marnym groszem na nędzne, niewolnicze życie.

Niewolnik odgraża się polskiemu ustawodawcy:


"W rocznicę napaści sowieckiej na Polskę, PiS ramię w ramię z SLD napadł na polską gospodarkę. Wieś tego nie zapomni przez te trzy lata" - napisał Michał Jelonek ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.” 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/piatka-dla-zwierzat-komentarze-w-sieci-po-przeglosowaniu-ustawy/e7t27hy 


Niewolnik tworzy Auschwitz dla istot futerkowych, by rozkapryszone „pany” tego świata mogły bawić się futerkiem. Niewolnik zadowolony, że dla zabawy panisko sypnie marnym groszem na nędzne niewolnicze życie i spłatę kredytów. 


„Chcę spokojnie spłacić setki milionów długów, które zaciągnąłem również przy pomocy państwa polskiego na prowadzenie swoich gospodarstw i mieć wreszcie święty spokój.”

Cyt. z zadłużonego potentata branży futerkowej – Szczepka Wójcika. 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/tak-sie-robi-futra-w-polsce-pieklo-zwierzat-na-najwiekszej-fermie-futerkowcow/33k0jkp,79cfc278 


Dlaczego jest tak, że obcy sprzedają nam myśliwce, komputery, smartfony, oprogramowania, ropę, gaz, coca colę za ciężką kasę, a my oddajemy za nędzne grosze skatowane zwłoki i szczątki naszych braci mniejszych?


Próba zmiany sytuacji wyzwoliła w dziczy jeszcze większą dzicz – z powodu jak wspomniałam na początku. Wystarczy poczytać salonowe notki i komentarze i posłuchać niektórych polityków.

Podczas gdy homo sapiens na świecie eliminuje zyski z okrucieństwa, dzicz coraz bardziej szaleje i wydziera się za jego kontynuowaniem.

Bo... głodna. Bo biedna... Bo upodlona... Bo nie wyobraża sobie innego życia. I z tego powodu coraz bardziej dzika. 

To jest wyrazisty obraz polskich realiów po 30 latach „demokratycznych rządów” każdych kolejnych frakcji politycznych.


Wykop Skomentuj36
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale