24 obserwujących
359 notek
343k odsłony
168 odsłon

Holokaust europejczyków nadal TRWA

Wykop Skomentuj8

Nie budzi wątpliwości, że homo sapiens dzieli się na dwa rodzaje: ludzi i potwory. Człowiek nie jest w stanie torturować żywej istoty, bo go zablokuje na samą myśl. Potwór blokad nie ma.

Potwory w ludzkich skórach są elementami każdego narodu, społeczności, grupy, warstwy. Potwór przypomina człowieka z wyglądu, lecz odruchów ludzkich nie ma.

Okazuje się, że to co nazistowskie potwory zrobiły milionom eksterminowanych ludzi różnych narodowości, to nie był szczyt możliwości.

Czy naziści podcinali więźniom ścięgna kończyn, zanim pognali na ciężarówki? A europejczykom muzułmańskie potwory to robią. Naziści nie wykuwali więźniom oczu przed zapakowaniem do wagonów. A muzułmańskie potwory robią to europejczykom.

Czy naziści wypakowywali ludzi z wagonów na ciężarówki dźwigiem za jedną kończynę powodując jej otwarte złamanie, by dalej wieźć do miejsca zagłady? A muzuły tak naszym robią.

Co roku transportuje się z Unii Europejskiej ok. 265 tys. europejek i europejczyków dwóch grup etnicznych: krowy/byki i owce/barany.

Jadą tysiące kilometrów. W sezonie czerwiec-wrzesień na granicy Bułgaria-Turcja temperatura w blaszanych kontenerach sięga 40 st. C. Europejczycy padają z przegrzania.

Na 3 miejscu wśród przewoźników skazujących ich na tortury w transportach (należy przez to rozumieć łamanie przepisów) są oczywiście nasze rodzime potwory – polaczki.

Niektórych europejczyków transportuje się jeszcze dalej – do Libanu, Syrii, Jordanii, Iraku, Egiptu. Również statkami. 

Ze statku dźwigiem wyładunek za jedną kończynę. Złamanie, wrzut na ciężarówkę. Wykuwanie szpikulcem oczu. Nie widzi – nie rusza się na ciężarówce.

Przed rzeźniami podcina się ścięgna, żeby nie mogły chodzić/próbować uciekać i wali się drągiem, by pokuśtykały na miejsce kaźni. Dydoli się gardło krótkim, tępym nożem.

- Nie ma to nic wspólnego z hallal i islamem! To najokrutniejsze tortury! Prorok nie pozwalał ich krzywdzić! – wołają ludzie, tj. aktywiści islamscy.

Przez dekady w krajach barbarzyńskich, gdzie ludzie tych krajów nie mają za wiele do powiedzenia, bo rodzime potwory mogą ich zmasakrować – zginęło już miliony europejek i europejczyków za przyzwoleniem europejskich unitów. Odłam ten nie jest w stanie wprowadzić przepisów, żeby nie wywozić żywych istot poza granice Unii. Nie jest w stanie, bo ubicie tych grup etnicznych i przetransportowanie ich mięsa w chłodniach drożej kosztuje.

PIENIĄCHY !!!

Na ich dźwięk potworom dupy i ozory latają.

Obejrzałam program dokumentalny na Fokus TV: „Prawdziwe oblicze transportu zwierząt”.

Osłupiałam jak zając przed nadjeżdżającą ciężarówką. Ciało zrobiło mi się jak z waty. Dostałam arytmii serca. Zasnąć teraz? Tiaaa…

Przeczytałam, to co napisałam… siano, trociny, w znikomym procencie tekst nie opisuje rzeczywistości, nie oddaje rozmiaru cierpienia… nie ma słów. Ludzie nie wymyślili takich, które bolałyby jak boli te zwierzęta.

Dlaczego pozwalamy egzystować na świecie potworom?

Fragment filmu… to co dzieje się do granicy Unii… tylko do granicy Unii…Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale