7 obserwujących
52 notki
135k odsłon
395 odsłon

Dlaczego Tusk jest wspaniały?

Wykop Skomentuj1

Dzisiejsze "Fakty" przemówiły ludzkim głosem, głosem Donalda. Tusk, szczupły, piękny i bez zmarszczek, siedzi obok harcerzy, uśmiecha przyjaźnie i dzieli się z nimi przemyśleniami o bohaterstwie i życiu. Harcerze są co do postaci Tuska zgodni: - Piękny, mądry i na luzie. Tak też podsumowują premiera wszyscy Polacy z CBOSu: - Inteligentny i przystojny.

I o tym jest cały długi, bo 3 minutowy materiał "Faktów", o tym jak fajny jest Donald Tusk. Wymienione są te dobre cechy - głosem donośnym i miłym, i te gorsze cechy - trochę ciszej i nie poświęcając im uwagi. I już wiemy, że co prawda z Tuskiem Polacy kojarzą: "brak konkretów, słomiany zapał, i dużo gada, mało robi", ale to przecież najmniej istotne cechy w całym rządzeniu, bo jak świat światem, i media mediami, każdy mądry widz wie, że nie liczy się co powiesz, ale czy krawat pasuje do marynarki, i czy masz ładny uśmiech pogodynka. To dzięki urodzie i byciu miłym likwidowana jest drożyzna, budują się drogi, Polska staje się Europą, bezrobotni dostają pracę, kolejki do służby zdrowia kurczą się, i jest super. 

- Sympatyczny, ale nie przepracowuje się. Słowem, jak to dawniej mawiano "ludzki Pan" - komentuje całość reporter TVN Maciej Mazur. Tusk "ludzki pan", nic nie robi, ale - co ważne - jest przystojny, więc na kogo będziemy głosować w programie "Top Model - Men"?

Tusk - przystojniak Europy - kolejny sukces polskiej Prezydencji!

 

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale