Ostra Publicystyka
O tym co w dzieje w Polsce i na świecie z grubej rury.Mówię prawdę bez cenzury.
1 obserwujący
45 notek
30k odsłon
277 odsłon

Marsz (nie)Podległośći politycznej 2018.Moja opinia.

Wykop Skomentuj10

Witam

    Na początku należą się Państwu słowa wyjaśnienia mojej długiej nieobecności i braku nowych wpisów mimi że działo się sporo.

Sprawy wewnętrzne związane z Polfejs.pl oraz choróbsko skutecznie mnie zaabsorbowały.Także przepraszam wszystkich.

    Dziesieszym tematem będzie nie dawno odbyty Marsz Niepodległości 2018,króry odbywał się tym razem pod hasłem: Bóg,Honor,Ojczyzna.Co sądzę na jego temat?

    Otóz frekwencyjnie był to duży sukces,ale tylko i wyłącznie.Takie jest moje zdanie.Ktoś zapyta dlaczego?Odpowiadam niech każdy z was przyjrzy się wnikliwie wydarzeniom jakie były przed Marszem Niepodległości,a znajdzie odpowiedź.

    Sprawę pragnałbym zacząć omawiać od skandalicznej i bezprawnej decyzji Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz,które mnie nie dziwi znając paskudne nawyki formacji z której owa Pani pochodzi.

Dlaczego to moim zdaniem zrobiła?

    Powód pierwszy w mojej ocenie istotny to formacja,w której Pani Hanna jest,a mianowicie Platoforma Obywatelska jest stronnictwem pro nimieckim,więc "faszyszci" są dla niej solą w oku.Ten paskudny,złośliwy babsztyl zrobi absolutnie wszystko by powstrzymać Polaków w marszu ku wolnej Polsce.

    Musimy zdać sobie sprawę że to my Polacy nie jesteśmy zagrożeniem tylko i wyłacznie dla PO,ale i całego okrągłostołowego układu.Dlatego cały obecy układ będzie chciał Polaków zniewolić i zniszczyć by nadal bez przeszkód kraść.

    Otóż obecna Prezydent miasta st.Warszawy mogła po cichu porozumieć się ws.Marszu Niepodległości z Panem Prezydentem Dudą i w wyniku tego porozumienia odwalić taki właśnie numer.Moim zdaniem tak było.Zauważyliście Państwo że po tym jak Pani Gronkiewicz-Waltz zakazała Marszu pod pretekstem "bezpieczeństwa" Pan Prezydent Andrzej Duda natychmiast przejął inicjatywę?Nie zastanowiło to was?Bo osobiście mnie tak i nie tylko mnie.

Po co było aż takie zamieszanie z MN 2018 ?

    Odpowiedź jest prosta.Całe to zamieszanie było po to by przejąć Marsz Niepodległości!!!!Neutralizując tym samym pro-polskie siły.Pamiętajmy także że prócz niedawno odbytych wyborów samarządowych,które w mojej ocenie były przekręcone jak kiedyś mecze piłkarskie w polskiej ekraklaskie.Mamy w perspektywie wybory parlamentarne i prezydenckie.

    Otóż taki sukces PiS będzie asem w rękawie w czasie obu tych kampanii.W mojej i nie tylko mojej opinii PiS-owi wyszedł majstersztyk polityczny.Niestety w wyniku tego środowiska anty-systemowe zostały nie tyko osłabione,ale wręcz zneutralizowane.Krótko mówiąc Marsz Niepodległości w mojej ocenie nie ma już racji bytu,ponieważ PiS go przejął.Przykre to niestety lecz prawdziwe.

Dlaczego tak się stało?

    Otóż moim zdaniem zawialili tu liderzy Marszu Niepodległości,którzy dali się złapać w pułapkę.Dali się podpuścić obecnemu systemowi.Obecny  system powoli aczkolwiek systematycznie niszczy Polskę.Niezależnie od tego partia w Polsce sprawuje rządy.

Jakie są przyczyny obecnego stanu rzeczy?,

    Przyczyny są złożpne.Składają się nie nie tylko obecna struktura państwa,która jest wprost PRL-owska w najgorszym wymiarze,ale brak odpowiedniej wiedzy Polaków na temat obenej elity politycznej.Skutki takiej niewiedzy widać gołym okiem.

    Przykład jaki podam Państwu w formie zadania,byście Państwo zrozumieli jedną rzecz los naszej ukochanej ojczyzny jest w naszych rękach.Nikt za nas nie załatwi naszych polskich spraw na naszą korzyść.Musimy zrobić to sami.

Oto zadanie: 

    Proszę pierw zapoznać się z tym tesktem,a potem proszę zrobić we własnym zaskresie biografię polityczną Pana Prezydenta Dudy i samemu wyciągnąć wnioski.

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/909967,na-takiego-prezydenta-czekali-polacy 

    Do wszystkich zwolenników PiS-u mam jedno pytanie.Skoro Państwo twierdzą że są patriotami.Proszę o odpowiedź na jedno pytanie:

Czy rozliczono w czasie obecnych rządów niby polskich poprzenie ekipy PO-PSL,SLD?

 Odpowiedzi proszę zamieszczać pod tym wpisem.Oczywiście pytań tych jest znacznie znacznie więcej.

    Nie będę dawał recepty jak moim zdaniem Polskę uczynić normalną ,z którą liczono by się na arenie międzynarodwej,a nie traktowano przedmiotowo.

    Napiszę za to jak ja skromny człowiek rozumiem patriotyzm.

    Patriotyzm to dla mnie walka o dobro wspólne czyli ojczyznę.Powiniem on działać w trzech obszrach naszego życia:

-społecznym 

-gospodarczym 

-politycznym 

ad1.Obszar społeczny.

    Obszar społeczny obejmuje szrokie spektrum działania od edukcji,klturę itd.... po stowarzyszenia i fundacje zazębia z politycznym,.

 ad2.Obszar gospodarczy 

    Obejmuję wszelkie w celu poszerzenia prywatnej inicjatywy pozwalający maksymalnie wykorzystać przedsiębiorczość i pomysłowość Polaków od zakładania firm,reklamę itd...kończąć na zrzeszaniu się danych grup zawodowych,interesu.

ad3.Obszar polityczny

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka