HeMajewski HeMajewski
114
BLOG

Prawicowa zmiana warty

HeMajewski HeMajewski Polityka Obserwuj notkę 0

Nie mogę ulec złudnemu wrażeniu, że PiS jest teraz w uderzeniu. PiS jest w bardzo złej sytuacji, bo prezydent Karol Nawrocki przejął rząd dusz po prawej stronie
https://www.salon24.pl/newsroom/1468532,tusk-pis-jest-w-bardzo-zlej-sytuacji-prawdziwym-wyzwaniem-bedzie-nawrocki

...mniej więcej zgadza się, ponieważ Na prawicy zdecydowano o zastąpieniu PiS Jarosława Kaczyńskiego, Konfederacją Sławomira Mentzena
https://www.salon24.pl/u/hmkronika/1456824,prawica-reloaded
https://www.salon24.pl/u/lukaszwarzecha/1455330,prymitywny-szantazyk-pana-kaczynskiego

I coraz bardziej wygląda na to, że pan Prezydent Nawrocki, jest pomostem pomiędzy wyborcami PiS a Konfederacją, pomostem po którym wyborcy PiS mają przejść na stronę Konfederacji.

Lub – wokół pana Prezydenta Nawrockiego utworzy się nowe prawicowe ugrupowanie łączące elektoraty PiS i Konfederacji, z programem zadowalającym jednych i drugich, pod przywództwem Sławomira Mentzena.


-----
P.S.
https://www.salon24.pl/u/hmkronika/1468137,ostatnie-miesiace-pis


-----
P.S.
Salon IIIRP będzie przez najbliższe dwa lata miał tylko jedną śpiewkę - "faszyzm u bram". Nie zaproponują już niczego, będą gnić, zadłużać i kraść, ale ostatniej deski będą szukać w "zjednoczeniu przeciwko faszyzmowi", przeciwko "Nawrockiemu i Mentzenowi (...)".
https://x.com/MTrzaskowska_/status/1979309496485974158

Faszyzm, komunizm, oligarchia – jak zwał tak zwał, a termin „oligarchia” jest najbardziej trafnym. Prawica reprezentuje interesy oligarchów, dla których obowiązujące w liberalnej demokracji Prawa Człowieka są przeszkodą w zaprowadzeniu oligarchicznej dyktatury.

I fakt – prawicowa dyktatura u bram.
...ale tam za bramą zostanie.


-----
P.S.
Prawicowy stan prawicowego umysłu wyborcy PiS:

Brawo PIS, wspaniała inwestycja, jechałam przez fragment, dobra droga
https://www.salon24.pl/newsroom/notka-komentarze/1468902,via-baltica-przelomowa-dla-kierowcow-nawrocki-na-hucznym-otwarciu#comment-28169331

.



HeMajewski
O mnie HeMajewski

nic

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka