INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
202k odsłony
  1216   0

Hipoteza o skażonych wacikach.

K. P. Chińskie wymazówki
K. P. Chińskie wymazówki

Ad 1 https://epetitionen.bundestag.de/petitionen/_2020/_04/_12/Petition_109562/forum/Beitrag_703819.nc.html
Ad 2 https://corona-ausschuss.de/wp-content/uploads/2020/09/Kurzbericht_Corona-Ausschuss_14-09-2020-1-4.pdf; Str. 7-8


Autor założył w tej hipotezie, że cały świat importuje pośrednio, lub bezpośrednio partie wymazówek pochodzące pierwotnie od chińskich producentów. Krajowi importerzy przepakowują je we własne opakowania.

Strategiczne zalety sztucznej kontaminacji wymazówek.

Używając skontaminowanych partii wymazówek, można wybiórczo i precyzyjnie sterować wybuchami epidemii na całym świecie, można tworzyć według wymogów wojennych sztuczne "ogniska"(hot spots) rosnących wykładniczo zakażeń lub ich całe "skupiska" (cluster). Ponieważ tak właśnie jest na świecie, mamy następną przesłankę o poprawności hipotezy.

Dalsze wskazówki na poprawność hipotezy skażonych wacików:

1.    Fałszywe matematycznie obliczenia szacowania niedokładności, ilości rzeczywiście chorych z puli fałszywie wytestowanych pozytywnie: https://www.sott.net/article/443147-Could-most-positive-COVID-19-tests-be-wrong
2.    Fałszywy Lockdown na podstawie manipulacji statystyk zakażonych w marcu i kwietniu 2020 w Niemczech.
3.    Narastające w Niemczech jak w funkcji eksponencjalnej pozytywne wyniki testów na Covid-19 nigdy nie miały odzwierciedlenia w liczbie poważnie chorych.
4.    Większość przetestowanych, około 94 procent z pozytywnym wynikiem testu nie wykazała widocznych i ukrytych objawów chorobowych. Brakowało dowodów na korelacje pomiędzy pozytywnym wynikiem testu PCR u osób bez objawów, a prognozowaną chorobą Covid-19.
5.    Wzrastające wyniki jak w funkcji eksponencjalnej przy pierwszym Shutdown w marcu 2020 roku w Niemczech były konstruowane bez odniesień do liczby testowanych osób w Instytucie Roberta Kocha (RKI) w Berlinie. To nie był "błąd" jak mówi się w mediach, ale oszustwo naukowe na podstawie, którego szefowa rządu federalnego w Niemczech Angela Merkel ogłosiła pierwsze zakazy wyjść i paraliż gospodarki.

Nawet przyjmując codziennie podawane przez RKI liczbę pozytywnych testów, jako "liczbę zakażeń", większość naukowców i lekarzy z Niemiec jak np.: profesorowie Sucharit Bhakdi, Hendrik Streeck są zdania, że liczba zachorowań na Covid-19 w żadnym okresie tzw. "epidemii" w Niemczech nie rosła wykładniczo.

Wykresy:

1.    Manipulacja RKI - Bez sprowadzania do wspólnego mianownika np. w relacji do 100000 testów.
2.    Po sprowadzeniu do wspólnego mianownika w tym przypadku, do 100000 przetestowanych.
Obydwa wykresy pochodzą z książki Dr. Karina Reiss, Dr. Sucharit Bhakdi "Corona Fehlalarm?" Wydawnictwo Goldegg.

image

image

W Niemczech łóżka w szpitalach przeznaczone dla pacjentów Covid-19 pozostają puste!
Według RKI, liczba zakażonych na podstawie wyników testów wymagających leczenia szpitalnego wyniosła w połowie września 2020 roku 6 procent. Natomiast liczba zgonów z powodu Covid-19 wg Niemieckiego Urzędu Statystycznego to 27 przy średnio 19000 wszystkich zgonów w tym okresie w Niemczech!

image

image

Liczba pobytów pacjentów Covid-19 w październiku wg rejestracji łóżek szpitalnych na oddziałach intensywnej terapii to tylko 3,8 procenta!

image

Wnioski

Trzeba sprawdzać partie wymazówek na obecność testowanych fragmentów Korona wirusa, zanim się zacznie pobierać wymazy od ludzi.
Procedury kontrolującej przy udzielaniu atestów jeszcze nie ma. Pytanie, dlaczego nie ma, przy takim rozmachu strat finansowych i ludzkich? Każdy testowany powinien znać atesty wymazówek i testu PCR. W przypadku wad, braków w walidacji, czy w atestach, najlepszym rozwiązaniem dla ludzi bez objawów choroby Covid-19  jest się nie testować!
Istnieje niebezpieczeństwo prawdopodobieństwa 50 %, pozytywnego wyniku, czyli jak przy wróżbie z fusów od kawy. Jeżeli człowiek zostanie zmuszony do testu, np. na podstawie artykułu 36 ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń, to zalecam unikać testu PCR i żądać testu antygenowego. Według opisów, reaguje on pozytywnie tylko przy dużym skażeniu wirusem takim, jaki ma człowiek rzeczywiście chory.
Jestem autorem tekstu i hipotezy.
Krzysztof Puzyna, kpuzyna@gmail.com

#Koronawirus #SARS-Cov-2 #Covid19 #Testy #pandemia

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale