INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
202k odsłony
  945   2

Czy naprawdę Lewandowski przegrał z Norwegiem Haalandem?

Lewandowski, Instagram
Lewandowski, Instagram

Napisałem komentarz, w przestarzałej notce "Pierwsze konsekwencje 41-szej bramki Lewandowskiego". Daję, więc tu moje rozszerzone stwierdzenia.

W głosowaniu kibiców zorganizowanym przez Bundesligę i amerykańskiego producenta elektronicznych gier sportowych EASports na najlepszego gracza Bundesligi wygrał Norweg Erling Haaland. Niemieccy kibice protestują w Internecie przeciwko takiemu wynikowi wyborów.

Piszą z ironią "Robert Lewandowski strzelił 41 goli. To było o 14 goli za dużo by dorównać trzeciemu strzelcowi Bundesligi". Drugim strzelcem został z 28 bramkami Portugalczyk Andre Silva. Dopiero trzecim z 27 bramkami jest na liście najlepszych strzelców Bundesligi 2020/2021 Norweg Erling Haaland. Dlaczego król strzelców Robert Lewandowski, który pobił słynny 50 letni rekord Gerda Müllera, pomimo, że był 4 tygodnie kontuzjowany nie został uhonorowany?

Uważam, że to KORUPCJA MARKETINGOWA. Haaland stał się kupionym narzędziem działań marketingowych firmy EASports. Korporacja EASports sprzedała w roku 2020 gry elektroniczne za 5,5 miliarda dolarów. Mamy, więc do czynienia z zaprzęgnięciem niemieckich fanów w strategię marketingową.

Głosowanie zostało sfałszowane. Marketingowcy z EASports najwyraźniej kupili sobie wyniki u skorumpowanych działaczy Bundesligi. Produkcja nowej gry trwa długo. Planowanie marketingu też.

Gdy stratedzy z EASports postawili na Haalanda i wyprodukowali z nim nową grę, to zaplanowali też strategię sprzedaży. Pech, że Haaland nie strzelił wystarczająco dużo goli. Ale, od czego jest technika pełnego portfela i korumpowania? Każdy ma swoją cenę. Przez korupcję organizuje się reklamę i sprzedaż  elektonicznych gier, ale również ścipionek...

image

Skutecznie protestować, znaczy nie kupować żadnych gier elektronicznych koncernu EASports.
Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport