NSU: seria mordów, zamachów i rabunków.
NSU: seria mordów, zamachów i rabunków.
puzyna puzyna
3298
BLOG

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/1

puzyna puzyna Polityka Obserwuj notkę 9

Poznaj Niemcy

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/2

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/3

11 listopada 2011r. polscy Patrioci maszerowali w Warszawie, wyzywani w mediach, przez ugrupowania lewicowe oraz przez sprowadzoną z Berlina lewicową bojówkę od polskich nazistów. W tym dniu niemiecka prokuratura generalna podała do wiadomości, że zauważyła związek pomiędzy zamordowaniem policjantów w Heilbronn i licznymi zabójstwami Turków.
 
Powyższe i podobne meldunki pełne zgrozy są w Niemczech rozpowszechniane codziennie:
 
w Görlitzach (Zgorzelec) obrzucili polskich turystów kamieniami, w Magdeburgu odbyło się polowanie na Wietnamczyków, w Berlinie znowu poniszczyli nagrobki na żydowskim cmentarzu, w Schwerinie gangi młodzieżowe atakują murzynów, w Zittau (Żytawie) zaatakowano ośrodek wypoczynkowy, w którym przebywały na wczasach dzieci z Czarnobyla, w Pirnie zaatakowano obóz z uchodźcami, w Wittenberge Naziści wyrzucili przez balkon z 4 piętra 2 murzynów z Namibii, w Dresden (Dreźnie) pobili na śmierć murzyna z Mozambiku, w Bergerdorfie koło Hamburga podczas odsłonięcia pomnika, grupa zaproszonych z Polski kombatantów została spryskana gazem łzawiącym, a policjanci czekali, aż nazista skończy opryskiwać cały pierwszy rząd starszych ludzi.
 

Polska pani wice-konsul  Karoline Kowalska zamiast przerwać odsłonięcie pomnika i zatroszczyć się o polskich kombatantów, dzielnie wygłaszała jakby nigdy nic swoje przemówienie i odsłoniła pomnik:  "to zdarzenie pokazuje, że upamiętnianie trzeba utrzymać."

 
Takie wiadomości są Polakom oszczędzane.
Od 4 listopada 2011 roku zbieram się by zacząć pisać o serii nazistowskich mordów podziemnej komórki z Zwickau - NSU i jakoś ręce mi opadają. Postaram się opisywać ten horror, w krótkich częściach, gdyż temat szybko wyczerpuje moje siły. Niestety w Polsce nikt dokładnie o tym nie pisze. Ja przynajmniej spróbuję.
 
Dzisiaj 6 maja 2013 roku, w poniedziałek rozpoczął się przed Sądem Apelacyjnym w Monachium z 2 tygodniowym opóźnieniem, proces przeciwko nazistowskiej grupie NSU oskarżonej o 8 morderstw na Turkach, morderstwo jednego Greka i jednej niemieckiej policjantki oraz o podłożenie bomby z gwoździami wycieczce żydowskiej, oraz liczne napady na banki.
 
Proces ten ma pokazać światu solidność niemieckiego wymiaru sprawiedliwości, niestety udowodni on niezmienność niemieckiego nazizmu.
 
Proces został po 2 zarzutach o stronniczość składu sędziowskiego na wniosek obrońców głównej oskarżonej Beate Zschäpe, przełożony na 14 maja 2013 r.
 
Gdy się okazało, że Sąd w pierwszej fazie nie przyznał mediom tureckim ani jednego miejsca na sali, dziennikarze tureccy odwołali się do Trybunału Konstytucyjnego Niemiec. Trybunał Konstytucyjny orzekł o prawie Turków do bezpośredniego udziału w procesie.
Prezydent Sądu Apelacyjnego Karl Huber rozdzielił wtedy miejsca na sali przez losowanie. 50 przedstawicieli mass mediów i 50 widzów zostało dopuszczonych do pierwszego dnia procesu.
puzyna
O mnie puzyna

Jestem za zmianą hymnu z Mazurka na ROTĘ. "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy." Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu. Jednym z elementów patriotyzmu, nierozerwalnie związanym z pojęciem Polski, Ojczyzny jest dla mnie Język Polski. Nie toleruję, świadomego skracania pisma polskiego i kaleczenia polskiej ortografii i gramatyki. Nie ma ograniczeń technicznych i każdy powinien się wysilić i pisać polskimi znaczkami. Mówię po polsku, piszę po polsku to jestem Polakiem i mam Ojczyznę. Zamiarem wrogich Polsce dywersantów jest rozmycie świadomości narodowej Polaków i zniszczenie im Ojczyzny. Każdy powinien spojrzeć na zjawisko hierarchii bez strachu i uprzedzeń by zrozumieć zniewolenie. Popieram inteligencję zbiorową. Każdy powinien rządzić krajem bezpośrednio przez referenda lokalne i ogólnokrajowe.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka