INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
202k odsłony
  3166   0

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/1

NSU: seria mordów, zamachów i rabunków.
NSU: seria mordów, zamachów i rabunków.

Poznaj Niemcy

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/2

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/3

11 listopada 2011r. polscy Patrioci maszerowali w Warszawie, wyzywani w mediach, przez ugrupowania lewicowe oraz przez sprowadzoną z Berlina lewicową bojówkę od polskich nazistów. W tym dniu niemiecka prokuratura generalna podała do wiadomości, że zauważyła związek pomiędzy zamordowaniem policjantów w Heilbronn i licznymi zabójstwami Turków.
 
Powyższe i podobne meldunki pełne zgrozy są w Niemczech rozpowszechniane codziennie:
 
w Görlitzach (Zgorzelec) obrzucili polskich turystów kamieniami, w Magdeburgu odbyło się polowanie na Wietnamczyków, w Berlinie znowu poniszczyli nagrobki na żydowskim cmentarzu, w Schwerinie gangi młodzieżowe atakują murzynów, w Zittau (Żytawie) zaatakowano ośrodek wypoczynkowy, w którym przebywały na wczasach dzieci z Czarnobyla, w Pirnie zaatakowano obóz z uchodźcami, w Wittenberge Naziści wyrzucili przez balkon z 4 piętra 2 murzynów z Namibii, w Dresden (Dreźnie) pobili na śmierć murzyna z Mozambiku, w Bergerdorfie koło Hamburga podczas odsłonięcia pomnika, grupa zaproszonych z Polski kombatantów została spryskana gazem łzawiącym, a policjanci czekali, aż nazista skończy opryskiwać cały pierwszy rząd starszych ludzi.
 

Polska pani wice-konsul  Karoline Kowalska zamiast przerwać odsłonięcie pomnika i zatroszczyć się o polskich kombatantów, dzielnie wygłaszała jakby nigdy nic swoje przemówienie i odsłoniła pomnik:  "to zdarzenie pokazuje, że upamiętnianie trzeba utrzymać."

 
Takie wiadomości są Polakom oszczędzane.
Od 4 listopada 2011 roku zbieram się by zacząć pisać o serii nazistowskich mordów podziemnej komórki z Zwickau - NSU i jakoś ręce mi opadają. Postaram się opisywać ten horror, w krótkich częściach, gdyż temat szybko wyczerpuje moje siły. Niestety w Polsce nikt dokładnie o tym nie pisze. Ja przynajmniej spróbuję.
 
Dzisiaj 6 maja 2013 roku, w poniedziałek rozpoczął się przed Sądem Apelacyjnym w Monachium z 2 tygodniowym opóźnieniem, proces przeciwko nazistowskiej grupie NSU oskarżonej o 8 morderstw na Turkach, morderstwo jednego Greka i jednej niemieckiej policjantki oraz o podłożenie bomby z gwoździami wycieczce żydowskiej, oraz liczne napady na banki.
 
Proces ten ma pokazać światu solidność niemieckiego wymiaru sprawiedliwości, niestety udowodni on niezmienność niemieckiego nazizmu.
 
Proces został po 2 zarzutach o stronniczość składu sędziowskiego na wniosek obrońców głównej oskarżonej Beate Zschäpe, przełożony na 14 maja 2013 r.
 
Gdy się okazało, że Sąd w pierwszej fazie nie przyznał mediom tureckim ani jednego miejsca na sali, dziennikarze tureccy odwołali się do Trybunału Konstytucyjnego Niemiec. Trybunał Konstytucyjny orzekł o prawie Turków do bezpośredniego udziału w procesie.
Prezydent Sądu Apelacyjnego Karl Huber rozdzielił wtedy miejsca na sali przez losowanie. 50 przedstawicieli mass mediów i 50 widzów zostało dopuszczonych do pierwszego dnia procesu.
Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale