Instytut Wolności
Bezpieczna Przyszłość dla Polski
8 obserwujących
232 notki
162k odsłony
  614   0

Ostatnie dni rekrutacji do 6. edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności!

image

Tylko do 31 lipca 2020 można składać aplikację w rekrutacji do 6. edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności. Program skierowany jest do młodej generacji liderów, którzy chcą kreować przyszłość Polski poprzez tworzenie sprawnego państwa, odpowiedzialnej polskiej i europejskiej polityki, rozwijanie innowacyjnych przedsiębiorstw i prężnych organizacji społecznych.

Trwa rekrutacja do 6. edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności planowanej w terminie od października 2020 do marca 2021 roku. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zapoznać się z zasadami uczestnictwa oraz wypełnić formularz rekrutacyjny. W formularzu należy wprowadzić dane osobowe, odpowiedzieć na pytania otwarte, załączyć CV oraz umieścić jedną rekomendację do udziału w programie. Najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni do II etapu rekrutacji. Przyjmowanie zgłoszeń w I etapie zakończy się 31 lipca 2020. 

Co czeka na uczestników 6. edycji Szkoły Przywództwa, którzy zostaną zakwalifikowani do programu?

  • 9 weekendowych stacjonarnych zjazdów w Warszawie w nowoczesnej sali konferencyjnej głównej siedziby Banku PKO BP - partnera programu, 
  • zajęcia z najwyższej klasy ekspertami z wielu branż, prezesami i właścicielami największych firm i instytucji, wybitnymi ekspertami i trenerami, czołowi politykami, ministrami,
  • zajęcia w pięciu ścieżkach tematycznych: przywództwo, gospodarka, Polska i Świat, polityka i komunikacja, 
  • nieformalne spotkania wieczorne z najlepszymi dziennikarzami, pisarzami, ekspertami różnych dziedzin ,
  • cykl specjalistycznych warsztatów w małych grupach przeprowadzonych przez czołowych menedżerów firmy Roche, 
  • zajęcia networkingowe. 

image

Program Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności powstał w 2015 roku z inicjatywy Igora Janke - prezesa Instytutu Wolności. W ciągu 5 lat trwania programu odbyło się 5 edycji Szkoły. Łącznie w programie wzięło udział 560 osób z całej Polski. Tylko w 5 edycji Szkoły Przywództwa 95% uczestników oceniło, że program spełnił lub przewyższył ich oczekiwania. Poznaj opinie absolwentów z wszystkich edycji SPIW i przekonaj się, że warto zaaplikować do udziału w 6. edycji SPIW.

Szczegółowe informacje i formularz rekrutacyjny dostępny na stronie Szkoły Przywództwa. Przedsięwzięcie nie ma charakteru komercyjnego i realizowane jest dzięki wsparciu sponsorów. Program organizowany jest przez Fundację Instytut Wolności. 

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo