1 obserwujący
63 notki
24k odsłony
307 odsłon

W Rosji nasila sie antypolska kampania propagandowa

Wykop Skomentuj10

  Władymir Żyrynowski  zaproponował by

Polskę  nazwać  winną  rozpętania  II Wojny Światowej


Жириновский предложил называть Польшу виновником начала Второй мировой
04:04 02.09.2019
233253 odsłon

https://ria.ru/20190902/1558147077.html


   Zaznaczył także, że to Polska, kierowana przez Józefa Piłsudskiego, była jednym z pierwszych sojuszników Adolfa Hitlera w latach 30. XX wieku.

  Pakt Piłsudskiego-Hitlera został podpisany w 1934 r. ; Polska, podobnie jak Francja i Wielka Brytania, które brała  udział  w układzie monachijskim w 1938 r.;  milczały podczas aneksji przez Niemców Sudeckich Czechosłowacji, Anschlusie Austrii. Bez tego nie byłoby mowy o żadnej wojnie między Niemcami a ZSRR w 1941 r. ”- napisał Żyrinowski w Telegramie.

image


Najpopularniejsze komentarze:

   А что наказывать? Так оно и есть. Пора назвать вещи своими именами. Польша как гиена Европы рассчитывала на горбу Гитлера въехать в Чехословакию да еще и возможно отхватить у СССР часть Хохляндии. Да и сейчас воду мутят в таком же ракурсе. Из всех славян точно самые заподлянские
2 сентября, 04:28

  A czy potrzeba karać ? Tak to jest. Pora  nazywać  sprawy po imieniu. Polska  jako hiena Europy chciała na garbie Hitlera wjechać  do Czechosłowacji a  gdy  to możliwe jeszcze  zabrać  ZSRR  część  Ukrainy. Nawet  i teraz mącą wodę w takim  kierunku.


2 сентября, 06:15:

Tak, szkoda, że ​​nie są wdzięczni ... trzeba było nie zniszczyć nazistów, wygonić do  granicy, a tam  niech by wydusili Polaków; i banderowców też oszczędzić , niech by męczyli Europę, a następnie  gdzieś  tak po 2 latach wyzwolić , żeby wiedzieli....
Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka