2 obserwujących
355 notek
83k odsłony
  72   0

Wóz albo przewóz ...

W niedzielę wybory, więc apeluję do wszystkich , idźmy na nie i wybierzmy mądrze. Widzimy jak w ciągu tych  pięciu lat zmieniła się Polska. Widzimy jak zmieniło się na lepsze życie Polaków, dzięki panu Prezydentowi Dudzie między innymi, więc nie ma większe  czy mniejsze  zło, trzeba patrzeć na to co dobre dla Polski i Polaków. 


Co nam po "chłopcu"  który dziś obiecuje złote góry, a jutro sie z tego wycofa, pan Trzaskowski ma kaprysy, jest  chwiejny  i niestety nie dotrzymuje obietnic.  Pan Trzaskowski jest  z  tych  co to  i  "panu Bogu świeczka i diabłu ogarek". Po drodze  mu ze  wszystkimi i z nikim,  bo w zasadzie  co o nim wiemy,  jest politykiem PO, był posłem "choć tego za  bardzo nie pamięta", a obecnie jest prezydentem Warszawy i lubi marsze tzw. równościowe. Skoro pan Trzaskowski nie pamięta jak głosował  raptem 4 lata temu, jak nie potrafi zarządzać miastem to jak On ma zamiar rządzić Polską?    Za pomocą przylepca i fałszywego uśmiechu? To chyba trochę za  mało, a może  się mylę ,  cóż każdy ma prawo się mylić.

Za czasów ośmioletnich rządów PO i PSL oraz 5 - letniej kadencji Bronisława Komorowskiego było gorzej niż źle, Polska stała się państwem podległym Niemcom i innym krajom zachodniej Europy, takim chłopcem do "bicia" i dostarczycielem robotników. Nikt  się z nami nie liczył, nawet  przyjaciół z Grupy Wyszehradzkiej nasi rządzący olewali, byle tylko przypodobać się zachodniej Europie.

Od 2015 roku jednak to się zmieniło, zaczęto się z nami liczyć, powoli to wszystko następowało, ale jednak, teraz muszą  się z nami liczyć  i  to się nie podoba mocodawcom większości mediów w Polsce. Nie łudźmy  się  że  Rafał Trzaskowski spełni coś ze  swoich obietnic, On ma tylko za  zadanie wprowadzić w Polsce chaos (oczywiście jakby jakimś cudem wygrał te  wybory).

Zagranicznym mocodawcom TVN, Faktu itp i Tuskowi nie podoba  się że Polacy mają zasiłki w miarę przyzwoite, że  mają pracę,  że patrząc na nasze miasta, wsie, miasteczka  rozwijamy  się może  jeszcze  nie na poziomie Zachodniej Europy, ale już  też  nie z poziomu podłogi. Że i nasi emeryci  już nie są w takim ogonie z emeryturami, że służba zdrowia nie jest najgorsza, że jest naprawdę o 100%  lepiej niż jeszcze 5 lat temu było.

Więc  aby Polska dalej się tak rozwijała, aby nie pętać rąk rządowi musimy dać zielone światło Prezydentowi Andrzejowi Dudzie,  bo tylko wtedy Polska nie cofnie się do czasów sprzed 2015 roku.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka