78 obserwujących
310 notek
1343k odsłony
  3272   0

Poseł Niesiołowski dla rosyjskiej agentury Sputnik News

Marszałkowi Kuchcińskiemu nerwy  puściły, bo od dawna ma na pieńku z posłem Szczerbą. Podobno chciał się z tej decyzji wycofać. ale  prezes Jarosław  mu nie pozwolił.  Jednak to nie jest powód, by okupować  fotel marszałka, mównicę  czyli praktycznie dokonać paraliżu najważniejszej instytucji państwa. Kuchciński powinien zamknąć obrady i przenieść je na poniedziałek. Tylko jak miał wejść na swoją mównicę? Jego próby kontynuowania obrad były nieporadne. Niewpuszczenie prasy do sali kolumnowej było skandalem. Takim samym jak zachowanie KOD-owców na zewnątrz. Zablokowanie wyjazdu posłów to rozróba obliczona na konfrontację z policją, która zachowała się  bardzo ok. Tylko pomagała posłom wydostać się ze sparaliżowanego sejmu.  Natomiast dziś poseł Niesiołowski dał wywiad rosyjskiemu portalowi Sputnik News, który pełni funkcję destabilizacyjną w Polsce i  opisując sytuację w Polsce  powiedział:
 
"Na razie nikt nie zginął, były pobicia, policja kogoś poturbowała i potraktowała gazem, ale to wszystko są incydenty. Na razie jednak nikt nie zginął — dopóki PiS nie doprowadzi (do eskalacji —red.) i nie zabije nikogo, to myślę, że ta granica nie pęknie. Natomiast jeśli PiS posunie się przemocy, jeśli te bojówki Macierewicza lub inne bojówki użyją siły, to mam nadzieję, że wtedy coś pęknie — być może święta będą smutne, ale po świętach Nowy Rok może być już radosny.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/opinie/201612174447693-Kaczynski-komunista-opinie/
 
Po pierwsze policja nie użyła żadnych  gazów, podnosiła ludzi, którzy rozkładali się na jezdni, nikogo nie poturbowała. Gołym okiem widać, jak zacietrzewiony antypis prze do rozlewu krwi.  Tylko czekaja na bojówki Macierewicza. Zawiadamiaja, że jak pęknie, to Nowy Rok będzie radosny. Gratuluję
Lubię to! Skomentuj62 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka