317 obserwujących
912 notek
3986k odsłon
  562   0

3. urodziny Salon24.pl! Gośćmi J. Kaczyński i Z. Chlebowski

Salon24.pl ma już prawie 3 latka. Wyrośnięty to cokolwiek bachor. Inteligentny, ruchliwy, rozgadany, niesforny no i okropnie rozrabia. Ciągle go trzeba pilnować. Wystarczy chwila nieuwagi... I masz. Skaranie Boskie, ale i radości dużo.

Zapomnijmy mu grzeszki, bo teraz trzeba się cieszyć. Jak wiadomo małym dzieciom hucznie wyprawia się urodziny. I my to chcemy zrobić, jak co roku.
 
Salon24 odpaliliśmy 16 października 2006 po południu. Było nas wtedy kilkunastu. Dziś jest nas dwadzieścia dwa tysiące piszących i komentujących. Czyta nas od 200 tys. do ćwierć miliona ludzi. Nie najgorzej. I znowu rośnie.
 
Zapraszamy wszystkich, by to uczcić. 17 października 2009. Zaczynamy o godzinie 18.00. Kończymy nad ranem. Miejsce to samo, co w zeszłym roku. Ulubiona kawiarnia Kisiela, „Rozdroże” przy Placu na Rozdrożu w Warszawie. Stawiamy dwie beczki piwa. Poza tym zapewniamy intelektualną strawę i dobra zabawę.
 
Będą Bardzo Ważni Goście, których będziecie mogli wypytać o wszystko. Nasze zaproszenie przyjęli prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i przewodniczący klubu Platformy Obywatelskiej Zbigniew Chlebowski. Bardzo obu Panom dziękujemy, czujemy się zaszczyceni.
 
Ale to nie wszystko. Kiedy zakończą się polityczne debaty odbędzie się niezwykły koncert. Wystąpi tajemnicza grupa Pacific Society i nie tylko. Więcej szczegółów wkrótce.
 
Plan jest mniej więcej taki.
18 – schodzimy się
18.30 – krótkie nasze wystąpienie, pochwalimy się, złożymy życzenia itp.
19.00 – 20.00 dyskusja z Jarosławem Kaczyńskim
20.30 – 21.30 dyskusja ze Zbigniewem Chlebowskim
22.00 – występy artystyczne: Pacific Society i inni
Potem: tańce, hulanki i gorące dyskusje
 
Zapraszamy serdecznie Wszystkich! Niebieskich, Czerwonych i Zielonych!
Proszę wpisywać się na listę obecności poniżej.
Lubię to! Skomentuj290 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale