Blog
Janke Post
Igor Janke
Igor Janke były dziennikarz
314 obserwujących 885 notek 3805650 odsłon
Igor Janke, 11 października 2010 r.

Bielecki, Migalski, Arłukowicz i Wy, czyli 4. urodziny Salon24

Sobota tuż, tuż, czwarte urodziny Salonu24 zbliżają się wielkim krokami.  Wiemy już co i jak.

Zaczynamy o godz. 18. Kilka chwil po 18. Radek i ja złożymy Wam i sobie życzenia, jak zawsze trochę się pochwalimy, trochę opowiemy o planach i  ogłosimy wyniki konkursu „Sen o Warszawie” na najlepszy tekst o Waszych związkach i emocjach związanych ze stolicą. Wpłynęło ponad 60 postów jury w składzie Dariusz Gawin, wicedyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego,  Paweł Szwed dyrektor wydawniczy Świata Książki i Igor Janke właśnie czyta i wybiera.

O 19. 00 pierwsze starcie – Marek Migalski kontra Bartosz Arłukowicz podyskutują o lewicy i prawicy i pewnie wymienią się doświadczeniami na temat tego, jak układać sobie reakcje z szefem partii…

0 20.15 – Czesław Bielecki solo – zapytamy go jak można uprawiać politykę w mieście i jak to jest być intelektualistą, architektem i kandydatem PiS na prezydenta w mieście, w którym partia ta  zwykle dostaje wciry. A przede wszystkim to Wy będziecie pytać.

Kiedy już skończymy gadać przez mikrofony, zaczniemy gadać bez mikrofonów, poznawać się, pozdrawiać i  kłócić na żywo. Będzie muzyka i na pewno dobra atmosfera.  Tańce nie będą zakazane.  Jak zawsze, my stawiamy pierwsze piwo stawiamy. Bar będzie otwarty do 3. rano.

Zapraszamy wszystkich – ode lewa do prawa -  bardzo serdecznie. Kto się nie wpisał, że przybędzie pod poprzednimi postami, niech się wpisuje tutaj. Do zobaczeniaJ, czekamy w sobotę 16 października 2010 w kawiarni Rozdroże przy placu na Rozdrożu w Warszawie.

Opublikowano: 11.10.2010 19:40.
Autor: Igor Janke
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

prezes niezależnego think tanku Instytut Wolności, www.instytutwolnosci.pl, partner w firmie doradczej Bridge

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Dzięki za ten tekst. Bardzo boli mnie, kiedy wielu moich kolegów czy ludzi o zbliżonych...
  • Droga Janko, bardzo mi przykro z powodu tych komentarzy. To podłe, ale nie warto tym się...
  • @INTAQ Na naszych zasadach - jesli coś będzie nie tak - będzie reagować. Na żadne...

Tematy w dziale