198 obserwujących
71 notek
297k odsłon
  608   0

ponad 70 tys przekręcone!!! - hańba!!!

Tystero ostro pojechał po vice min Piotrze Piętaku w tekście -

Zero tolerancji dla zakłamanych złodziei.

Jesli to prawda to mu się należało.

Pod wpisem komentarze i trochę wątpliwości a także info że sam P.P zapłaci nakręconą kwotę, więc nie wiemy jeszcze jak sie sprawa skończy.

Tystero użył stwierdzenia - "złodzieje z PiS" wklejam więc dla poprawienia (lub popsucia humoru) info z bloga Bufetowa watch. Kwota wypisz , wymaluj ...

72 000 złotych. Taki był koszt zleceń wykonywanych przez kancelarię prawną "Baker & McKenzie Gruszczyński i Wspólnicy" w celu ratowania mandatu Pani Prezydent Hanny Gronkiewicz Waltz (profesor Michał Kulesza reprezentował Panią Prezydent przed sądem i przygotowywał skargę do WSA).

Do tego należy również dodać 6 000 zł, które były wydane na jeszcze jedną opinię prawną. Wszystko to konsekwencja sprawy z oświadczeniem o działalności gospodarczej małżonka Pani Prezydent. I żeby było jasne: nie byłoby sprawy, gdyby nie spóźnienie Hanny Gronkiewicz Waltz.

Ponieważ była to miejska kasa niech każdy sam oceni, czy uważa ten wydatek za konieczny.

Są to informacje, jakie otrzymałem dzisiaj w odpowiedzi na mój wniosek o dostęp do informacji publicznej wysłany 6 lipca.Pozostaje pytanie, dlaczego tymi sprawami nie zajęli się prawnicy z miejskiego Biura Prawnego, którzy mają to wpisane w swoje obowiązki (z regulaminu miasta: "wykonywanie zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi, wojewódzkimi sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym i innymi organami orzekającymi w sprawach: przekazanych przez Prezydenta, Zastępcę Prezydenta, Sekretarza").
Lubię to! Skomentuj112 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale