1 obserwujący
2 notki
1641 odsłon
1469 odsłon

Jak się manipuluje by pogrążyć Kukiza

Wykop Skomentuj112

Chcę opisać manipulację mającą na celu dyskredytację Pawła Kukiza.

Przechodząc do meritum. Na początku na jednym z kanałów na Youtube zostało udostępnione krótkie nagranie. Zostało ono udostępnione bądź skomentowane przez poważne portale takie jak naTemat, doRzeczy, tvp.info. Do tego brukowce jak Fakt i nczas (tych nie ma co komentować). Z grubsza większość wieszcząc muzykowi koniec kariery politycznej. Sugestie były takie, że traktuje on hasło JOW przedmiotowo.

Chyba najbardziej popisało się naTemat:


Na to muzyk odparł, że nie porzuci tego hasła. – Nawet jakby miało to być puste hasło – dodał.


Portal, który podszedł do tematu profesjonalnie to wmeritum. Brawo! Poza treścią nagrania podano także odniesienie się do niej Pawła Kukiza. Proszę zobaczyć.

Zainteresowany wykazuje manipulację. I tłumaczy co zaszło dokładniej. To sporo rozjaśnia.

Następnie kanał który udostępnił zmanipulowany fragment udostępnił także całe wideo. Nagranie potwierdza wersję Kukiza. Nie wynika z niego, że Kukiz traktował JOWy przedmiotowo. Mowa tam była o tym, że Korwin jeśli chciałby wejść w koalicję powinien przymknąć oko na postulat JOW z którym się nie zgadza. Nawet traktując je jako puste hasło. Totalnie inny sens.

Niestety do wielu ludzi dojdzie jedynie przekaz z pierwszego filmiku o tym, że Kukiz jest cynikiem i JOWy są dla niego pustym hasłem. Panowie nagrywający rozmowę i dający słowo na Boga, że tego nie puszczą, a puścili i to w taki zmanipulowany sposób, nie powinni nazywać się dziennikarzami. Po prostu zero przyzwoitości…


Opublikowane także na blogu Tumlr

Wykop Skomentuj112
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka