Dariusz Ged
Nikt mi nie płaci, czyli notki bezwartościowe?
11 obserwujących
150 notek
121k odsłon
  138   0

Prowokacja salonu

Na każdym portalu informacyjnym nadużywa się absurdalnych,wyolbrzymionych lub sugerujących nieprawdę tytułów. To już nikogo nie szokuje. Patrząc na salon24 widzę jednak nie same "klikbajtowe" hasła, ale nawet takich blogerów.

Mam takie wrażenie, że spora część użytkowników tego portalu to zwykli prowokatorzy. Wszystko co piszą to tylko kontrowersja mająca na celu zdenerwować czytelnika i zachęcić do sprostowania oczywistych bzdur. Nie od dziś lansuję tezę, że owe blokowisko to coś w rodzaju szpitala24. Pogotowie dla sfrustrowanych intelektualnie, politycznie lub ideowo sierot lub wręcz "bezdomnych" internautów leczących swoje kompleksy na zbiorowej terapii "wymądrzania się" publicznie.


Wszystkich, co się z moją notką nie zgadzają będę banował, usuwał i jeszcze wyzywał od pacjentów szpitala24.pl, więc trolujcie innym lub u siebie na blogu. Oczywiście to tylko taka prowokacja z mojej strony ;) oraz aluzja do pewnych blogerów, którzy albo są takimi pacjentami, albo prowokatorami salonowymi -czyli pielęgniarzami na blogowisku?

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale