Krzysztof Jellonek Krzysztof Jellonek
304
BLOG

Czy wybory w USA sfałszowano

Krzysztof Jellonek Krzysztof Jellonek USA Obserwuj temat Obserwuj notkę 9

Czy można, przy zastosowaniu komputerów do zliczania głosów, sfałszować wybory . Oczywiście można ponieważ nie ma systemów  w pełni bezpiecznych. Korzystano z tego swobodnie w czasach III RP. Polski Komitet Kontroli Wyborów  znalazł na to genialny sposób . Wszystkie protokoły komisji zostały sfotografowane po wywieszeniu i nastąpiło centralne zsumowanie głosów poza mechanizmem państwowym .W roku 2011 pokazało to wielkość fałszerstw , ale ponieważ skontrolowano tylko 40  %  komisji .propaganda PO  ukryła te informacje , a wyniki skutecznie wyśmiała . PIS się od nich zdystansował. W roku 2015 PO przestraszyło się kontroli i nie zdecydowało się na fałszerstwa poprzez systemy komputerowe  i przegrało wybory. Ten sam mechanizm zadziałał w 2019 , ale już w wyborach prezydenckich w 2020 KKW odpuścił i Duda wygrał tylko przez jakieś błędy w fałszowaniu wyborów i wyjątkowo słabych przeciwników co wymagało bardzo radykalnych fałszerstw.  Jak  i gdzie fałszowano  można łatwo sprawdzić wykorzystując algorytmy AI do porównania wyników 2008 2011 2015 i 2019. 
Czy w Ameryce sfałszowano wybory poprzez systemy komputerowe  raczej tak , pokazały to sprawdzone wypadki w Michigan . Głównie jednak  je sfałszowano przez system wyborów korespondencyjnych.
 Wybory w Ameryce  zadecydują o natychmiastowej klęsce społeczeństwa i państwa tradycjonalnego i umożliwią budowę modelu lewackiego.  Dlatego za wyborami Bidena  stoją olbrzymie pieniądze i ludzie bardzo cyniczni , a za kasę można  wszystko sfałszować.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (9)

Inne tematy w dziale Polityka