Myślenie ma przyszłość
Nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda
3 obserwujących
125 notek
29k odsłon
  297   1

Ustępstwo w sprawie KPO to koniec PIS ludzie nie darują takiego upokorzenia .

Ustępstwo w sprawie KPO to koniec PIS ludzie nie darują takiego upokorzenia . Zastrzeżenia KE nie ma żadnych podstaw prawnych. Pieniądze na takich warunkach możemy pożyczyć sami , a pieniądze z podatków UE i tak nam się należą Efektywność wykorzystania środków z UE jest ograniczona przepisami , więc możemy lepiej wydać pieniądze pożyczone przez Polskę , co rekompensuje wyższe oprocentowanie. Wykonanie żądań UE to naplucie w twarz milionom Polaków , skrzywdzonych przez sędziów. KE napluła nam w twarz wypłacając środki Bułgarii, której premier B,Borysow , usłyszał zarzuty o defraudacje środków UE. Grecja zbankrutuje i będziemy musieli pokryć jej zadłużeni jeśli się ukorzymy i weżmiemy środki z KPO. PIS przegra wybory , bo straci elektorat dla którego ważny jest honor PIS ma tylko jedno rozwiązanie , zakończyć negocjacje i zatrudnić amerykańską znaną kancelarię prawną aby walczyła z urzędnikami KE o odszkodowanie , natomiast nasze służby muszą poszukać materiałów świadczących o nadużyciach urzędników UE i ich powiązaniach z Rosją i Niemcami.

Zastrzeżenia KE nie ma żadnych podstaw prawnych.


Pieniądze na takich warunkach możemy pożyczyć sami , a pieniądze z podatków UE i tak nam się należą


Efektywność wykorzystania środków z UE jest ograniczona przepisami , więc możemy lepiej wydać pieniądze pożyczone przez Polskę , co rekompensuje wyższe oprocentowanie.


Wykonanie żądań UE to naplucie w twarz milionom Polaków , skrzywdzonych przez sędziów.


KE napluła nam w twarz wypłacając środki Bułgarii, której premier B,Borysow , usłyszał zarzuty o defraudacje środków UE.


Grecja zbankrutuje i będziemy musieli pokryć jej zadłużeni jeśli się ukorzymy i weżmiemy środki z KPO.


PIS przegra wybory , bo straci elektorat dla którego ważny jest honor


PIS ma tylko jedno rozwiązanie , zakończyć negocjacje i zatrudnić amerykańską znaną kancelarię prawną aby walczyła z urzędnikami KE o odszkodowanie , natomiast nasze służby muszą poszukać materiałów świadczących o nadużyciach urzędników UE i ich powiązaniach z Rosją i Niemcami.
Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale