51 obserwujących
414 notek
331k odsłon
416 odsłon

Frankowicze i nabici w polisolokaty! Głosujcie na Dudę!

Wykop Skomentuj9

Wiem, bo rozmawiałem z wieloma z Was, że w znakomitej większości dotychczas popieraliście rządy PO i PSL. Dziś „na platformie” zabrakło dla Was miejsca. PO-PSL strąciły Was w niebyt. Ratunek nie przyjdzie, a koła ratunkowego nikt z rządzących Wam nie rzuci, chyba, że weźmiecie los we własne ręce i... zagłosujecie na Dudę, a za niespełna pół roku na PiS.

Wasze głosy będą liczyć się podwójnie, bo ubędzie ich Platformie a przybędzie partii opozycyjnej. Jest Was razem 5 milionów obywateli licząc 1 do 1 sumę podpisanych umów kredytowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.

Wszak z rodzinami stanowicie siłę nie do pokonania w nadchodzących wyborach. Zagłosujcie tym razem w zgodzie z własnym interesem, zatroskani o los najbliższych. Nie liczcie też na sądy. Liczcie na siebie!

Bo odnieśliście już nie jeden spektakularny sukces. Zniesienie BTE to Wasza zasługa. To właśnie dzięki Waszej postawie i protestom lobby bankowe musiało cofnąć się, bowiem nieprawidłowości i nadużyć związanych z BTE, Wasi adwersarze - bankowcy, komornicy, często i sądy - nie byli w stanie dalej skutecznie chować pod dywanem.

Wiem, że dla wielu z Was akt wyborczy to kwestia lojalności i przekonań, stąd głosowanie na Dudę i PiS może nie przyjść łatwo. Jednak, wierzcie mi, to jedyna pewna droga, by ukrucić samowolę i sobiepaństwo zagranicznych banków w Polsce!

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale