11 obserwujących
133 notki
93k odsłony
  360   4

Porzućcie wszelką nadzieję. Będziemy tak długo głosować na PiS, aż wszyscy wymrzecie.

Mam ważny komunikat dla Tuska i Trzaskowskiego,  Millera i Cimoszewicza, Holland i Michnika, dla całej antypolskiej opozycji, oraz wspierających ją, cynicznych manipulatorów, pospolitych durni i pożytecznych idiotów. Porzućcie wszelką nadzieję, bo ludzi dobrej woli, przyzwoitych i noszących w sercu Polskę, jest po prostu więcej, bo mamy więcej dzieci, które będą kontynuować, to co robimy. Porzućcie wszelką nadzieję.

Na nic wasze zaklinanie rzeczywistości, nazywanie Polski faszystowskim gównem, "spontaniczne" akcje na portalach społecznościowych, wzmożone przemowy na festiwalach filmowych i wydarzeniach literackich, epatowanie zdjęciami "biednych dzieci" z Michałowa, TVN-owskie ustawki po różnych lasach i nie tylko, Michnikowskie laurki dla różnych Timmermansów i innych unijnych kacyków grilujących Polskę. Na nic te wszystkie błyskawice, koszulki OTUA, wrzeszczące na ulicach Lemparty, czy kolejni Petru-zbawiciele. Nawet zmieniający skórę, niczym kameleon, czy próbujący przebić w chamstwie i bezczelności SokzBuraka Tusk, nic tu nie pomoże. Porzućcie wszelką nadzieję.

Wyśmiewaliście kiedyś Kurskiego za jego słowa, że "ciemny lud wszystko kupi", a jednocześnie wprowadzacie tą metodę w życie niczym Goebbels wierząc, że kłamstwo po stokroć powtórzone stanie się w końcu prawdą. Oburzaliście się na tuskowego "dziadka z Wermachtu", a jednocześnie cieszycie się, jak dzieci, kiedy ktoś obrzuci błotem rodzinę prawicowca, wzywacie by wpuszczać każdego przekraczającego nielegalnie polską granicę, a jednocześnie z tej samej strony słychać obleśny klangor zadowolenia, bo zawrócono właśnie Ziemkiewicza. Powtarzacie kłamstwa, jak to milczący Kaczyński dzieli naród i napuszcza jednych na drugich, ciesząc się jednocześnie z kolejnych prowokacji i chamstwa Tuska, u którego PiS i Kaczyński występują w każdym zdaniu. Wykrzykujecie o demokracji, równości i tolerancji, odmawiając jednocześnie tych praw wszystkim inaczej myślącym. Nienawiść do oponentów politycznych odebrała wam rozum i resztki człowieczeństwa, ale zafiksowaliście się wyłącznie we własnym kręgu, Polacy tego nie kupują. Porzućcie wszelką nadzieję.


P.S.

Ten tytuł, to komentarz jednego ze wzburzonych internautów zamieszczony na Interii pod artykułem opisującym wydarzenie związane z przyznaniem nagrody Nike fundowanej przez Gazetę Wyborczą i wystąpieniem jednego z laureatów mówiących o Polsce, jako o faszystowskim gównie. Gdybym był złośliwy, to powiedziałbym, że rysy twarzy tego pana wiele wyjaśniają w kwestii tego obleśnego stwierdzenia. Jak widać Wyborcza, jak i TVN, wykorzysta każdą okazję, nawet taką, aby obrzucić nasz kraj błotem. Pozdrawiam autora tego komentarza, który natchnął mnie do napisania powyższej notki i zawartych w niej przemyśleń.

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale