11 obserwujących
133 notki
93k odsłony
  340   2

To jest dopiero odlot... Lem by tego nie wymyślił.

image

Zdaniem Elizy Michalik, politycy PiS planują… opuścić Polskę. Mają ze sobą zabrać pieniądze, które zarobili w czasie rządów tej partii i „mieszkać w tolerancyjnych krajach”.

Morawiecki i inni ludzie PiS-u robią w tej chwili interesy, majątki życia i - tego jestem pewna - po zakończeniu swoich rządów uciekną za granicę, a ich dzieci będą studiować, pracować i mieszkać za granicą, w normalnych, tolerancyjnych krajach - pisze Michalik w Gazecie Wyborczej.

Morawiecki załatwia nie tylko interesy Putina w Europie i interesy PiS, które z putinowskim są zbieżne – chodzi oczywiście o dezintegrację Unii, osiąganą przez skłócanie jej społeczeństw i pogarszanie wzajemnych stosunków pomiędzy krajami członkowskimi UE – pisze dalej. Przede wszystkim jednak załatwia nas, Polaków, na długie lata: ekonomicznie, prawnie, psychologicznie, edukacyjnie, technologicznie, mentalnie, rozwojowo, historycznie i społecznie - dodaje.

Polacy są rasistami, nacjonalistami, antysemitami. Mają fobie i uprzedzenia, są nienawistnikami  - i za taki wizerunek odpowiada według Michalik Morawiecki i Kaczyński, a nie Gazeta Wyborcza, która przoduje w takim właśnie pokazywaniu rodaków. Jak widać zachowała pewien umiar, bo mogła napisać wprost, że te cechy dotyczą tylko wyborców PiS, a uciekający za granicę politycy tej partii oprócz swoich zarobków zamierzają także zabrać za sobą unijne miliardy, na które właśnie czekają i tylko dlatego jeszcze nie uciekli , a wtedy zapewne aplauz ze strony redakcji i czytelników gazety byłby o wiele większy. Od dawna już powtarzam pytanie, co oni w tej Wyborczej ćpają i dlaczego biorą tego aż tak dużo?

Lubię to! Skomentuj32 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale