38 obserwujących
1800 notek
2342k odsłony
1287 odsłon

Czy suczka bokserka powoła nam komisję śledczą?

fot. P. Beym
fot. P. Beym
Wykop Skomentuj66

Czy mogło być tak, że PiS wsadziło do warszawskiego ratusza Jakuba R, żeby załatwił najpierw roszczenia reprywatyzacyjne i całą tę sprawę dla spółki Srebrna, a potem pilotował budowę wieżowca? Jeśli dodamy do tego, że jak informują media Mariusz Kamiński miał być pełnomocnikiem Srebrnej – być może w przerwach na upojne randki z bokserską Jakuba R – to robi się z tego całkiem niezła układanka.

Mijający tydzień – jak słusznie to zauważył redaktor Łukasz Warzecha – przyniósł nam tyle wrażeń, że pewne kwestie mogły umknąć. Myślę, że umknęła nam jedna sprawa. Chodzi mi mianowicie o zeznania adwokata Roberta Nowaczyka przed komisją reprywatyzacyjną.

Zeznając, z naciskiem powtórzył on, że wie, iż mówi to pod przysięgą, i w związku z tym stwierdza, że wie o tym, że obecny koordynator służb Mariusz Kamiński swego czasu biesiadował z głównym podejrzanym w warszawskiej aferze reprywatyzacyjnej Jakubem R, a do tego tenże Kamiński był w stanie takiego upojenia alkoholowego, że całował się z jego suczką bokserką.

Jak widać śmiechom i żartom nie ma końca. Ale jak już opadną te śmiechy, to pozostanie logiczne wnioskowanie. A mianowicie, czy mogło być tak, że PiS wsadziło do warszawskiego ratusza Jakuba R, żeby załatwił najpierw roszczenia reprywatyzacyjne i całą tę sprawę dla spółki Srebrna, a potem pilotował budowę wieżowca? Jeśli dodamy do tego, że jak informują media Mariusz Kamiński miał być pełnomocnikiem Srebrnej – być może w przerwach na upojne randki z bokserską Jakuba R – to robi się z tego całkiem niezła układanka.

Kto by pomyślał, że skromna suczka bokserka może powołać nam najważniejszą komisją śledczą dotyczącą działalności PiS? Oczywiście po wyborach. Bo przed wyborami nie ma na to absolutnie żadnych szans…

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

www.facebook.com/flibicki


Wykop Skomentuj66
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka