Blog
Plusy i Minusy Jana Filipa Libickiego
Jan Filip Libicki
Jan Filip Libicki historyk lat 48 Senator RP
33 obserwujących 1726 notek 2248487 odsłon
Jan Filip Libicki, 4 lutego 2019 r.

Czy suczka bokserka powoła nam komisję śledczą?

1281 66 0 A A A
fot. P. Beym
fot. P. Beym

Czy mogło być tak, że PiS wsadziło do warszawskiego ratusza Jakuba R, żeby załatwił najpierw roszczenia reprywatyzacyjne i całą tę sprawę dla spółki Srebrna, a potem pilotował budowę wieżowca? Jeśli dodamy do tego, że jak informują media Mariusz Kamiński miał być pełnomocnikiem Srebrnej – być może w przerwach na upojne randki z bokserską Jakuba R – to robi się z tego całkiem niezła układanka.

Mijający tydzień – jak słusznie to zauważył redaktor Łukasz Warzecha – przyniósł nam tyle wrażeń, że pewne kwestie mogły umknąć. Myślę, że umknęła nam jedna sprawa. Chodzi mi mianowicie o zeznania adwokata Roberta Nowaczyka przed komisją reprywatyzacyjną.

Zeznając, z naciskiem powtórzył on, że wie, iż mówi to pod przysięgą, i w związku z tym stwierdza, że wie o tym, że obecny koordynator służb Mariusz Kamiński swego czasu biesiadował z głównym podejrzanym w warszawskiej aferze reprywatyzacyjnej Jakubem R, a do tego tenże Kamiński był w stanie takiego upojenia alkoholowego, że całował się z jego suczką bokserką.

Jak widać śmiechom i żartom nie ma końca. Ale jak już opadną te śmiechy, to pozostanie logiczne wnioskowanie. A mianowicie, czy mogło być tak, że PiS wsadziło do warszawskiego ratusza Jakuba R, żeby załatwił najpierw roszczenia reprywatyzacyjne i całą tę sprawę dla spółki Srebrna, a potem pilotował budowę wieżowca? Jeśli dodamy do tego, że jak informują media Mariusz Kamiński miał być pełnomocnikiem Srebrnej – być może w przerwach na upojne randki z bokserską Jakuba R – to robi się z tego całkiem niezła układanka.

Kto by pomyślał, że skromna suczka bokserka może powołać nam najważniejszą komisją śledczą dotyczącą działalności PiS? Oczywiście po wyborach. Bo przed wyborami nie ma na to absolutnie żadnych szans…

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

www.facebook.com/flibicki


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @COŚ WYMYŚLĘ Tak.... :-)
  • @Sowiniec coś Pan pisał o alfonsie i znikło? czyżby brak odwagi... :-) cóż środowisko...
  • @autor Bardzo dziękuję za życzenia i serdecznie pozdrawiam! Również sukcesów życzę... :-)

Tematy w dziale Polityka