jjj jjj
1496
BLOG

prosta, uprzejma prośba do PiS, SLD, KNP i RN - dajcie nam swoje

jjj jjj Polityka Obserwuj notkę 32
chcę wierzyć, że obecne wybory były możliwie wiarygodne. możemy sobie gadać o przykładach pojedynczych komisji, ale to nieistotne, jeśli są zarzuty powszechnego fałszerstwa.
PiS, SLD, KNP i RN mają wspólnego wroga i w obliczu powagi sprawy powinny zjednoczyć swoje techniczne siły.
należy wyjaśnić, czy ogromna liczba nieważnych głosów jest wynikiem fałszerstwa. w pierwszej kolejności fałszerstwa na poziomie obwodowych komisji wyborczych (OKW).
 
dlatego proszę wymienione partie o wspólne podanie do publicznej wiadomości:
1. ilu miały łącznie wyznaczonych przez siebie członków komisji i ilu mężów zaufania.
2. w ilu OKW te partie łącznie miały chociaż jednego członka komisji lub męża zaufania (wszystkich OKW było 26 tys.)
3. proszę o podanie w ilu OKW ktokolwiek z tych partii zgłosił nieprawidłowości dotyczące fałszerstwa,
______________________________________________________________________________
 
4. proszę o wskazanie w skali kraju 1000 OKW, gdzie procentowo (lub kwotowo) było najwięcej głosów nieważnych i podanie w ilu OKW z tego 1000 był choć jeden ich członek/mąż i w ilu zgłoszono nieprawidłowości fałszerstwa..
5. proszę o wybranie w skali kraju 1000 OKW, gdzie procentowo (lub kwotowo) było najwięcej głosów nieważnych i w których był choć jeden członek/mąż z tych partii i podanie w ilu z tych OKW zgłoszono jakiekolwiek nieprawidłowości dotyczące fałszerstwa i w ilu z tego 1000 członek/mąż zgłosił dopisywanie krzyżyków, czyli unieważnianie głosów.
_______________________________________________________________________________
 
6. choć niereprezentatywne, ale ciekawe będzie podanie podanie rozkładu geograficznego (wg województw) i rozkładu poparcia partii w tych 1000 OKW z punktów 4 i 5.
 
myślę że te dane pozwolą na dość wiarygodną, rzetelną i reprezentatywną ocenę procesu głosowania i liczenia głosów w OKW. są one do uzyskania w 10-14 dni. 
 
 
czytelników proszę o komentowanie pytań, o Wasze opinie, czy takie dane są potrzebne. oraz o wysyłanie apelu do ważnych ludzi w PiS, SLD, KNP i RN i rozpowszechnianie na TT, FB, Wykopie itp.
 
kwestia nierównych broszur wyborczych, gdzie jedna partia jest na pierwszej stronie, to dla mnie temat dla Trybunału Konsytucyjnego. Wszyscy wiemy że jest istotna i dlatego proszę o tym mało pisać.
jjj
O mnie jjj

mówię na "ty" bo cię lubię

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka