Kacpro Kacpro
224
BLOG

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI - CZY WIECIE, ŻE STRZELACIE DO DZIECI

Kacpro Kacpro Polityka Obserwuj notkę 0

 

 

W Święto Niepodległości Donald Tusk odwiedził polskich funkcjonariuszy stacjonujących w Kosowie

11.11.12 r. / Słowa premiera wypowiedziane tuż przed Marszem Niepodległości , za kilka godzin policja zaczęła strzelać do biorących udział w pokojowej manifestacji. Strzelano "na ślepo", nie oszczędzano dzieci.

 

<>

Aktor i reżyser: Nie bójmy się hipotezy o zamachu

Aktor i reżyser holenderskiego pochodzenia Redbad Klijnstra przyznaje, że nie rozumie sytuacji, w której ktoś, kto mówi głośno, że prezydent Kaczyński mógł zostać zamordowany, nazywany jest od razu wariatem.

 

 
<>

11.11.12 Marsz Niepodległości w Warszawie / Policja użyła broni

 

<>

11.11.12 w Krakowie z Jarosławem Kaczyńskim 

"Przenieśmy Kraków do Warszawy" 

http://kacpro.salon24.pl/463158,11-11-w-krakowie-z-j-kaczynskim-przeniesmy-krakow-do-warszawy

* Zanim klikniesz na link wejdź na  www.salon24.pl   i w prawym górnym rogu wyłącz filtr.

 


 

<>

 

 

<>

"Modlitwa współczesnych Rycerzy"

"Marsz.Marsz. 11 listopada"

11.11.12

Na Polskę i Naród podnieśli znów rękę, 
kolejne chcieli wyrwać serca.

Wystarczy! Teraz już tylko słowa potrzeba,
by "bratnia" przelała się krew.
To Naród marszczy swe czoło,
niczym Piłsudski ściąga swą brew.

Z Wawelskich Krypt powstaje duch,
powstaje w obronie polskich serc
bestialsko wpierw wyrwanych.
Powstaje duch! Potęzną pręży pierś!

Szczęk szabel słychać, pieśń.
"Urodziłem się w Polsce"- słychać słowa.
Łopoczą flagi niczym orle skrzydła.
Bójcie się! 
Nienawiść wasza już nam zbrzydła!

Giń i przepadnij hydro przeklęta!
Naród wie, znów był podstęp i zdrada.
Miecz zetnie siedem łbów przeklętego gada.
Jeszcze raz załopoczą flagi! Będzie defilada!

Do boju ruszą hetmańscy Rycerze!
Odwagi! Jeszcze raz Orzeł rozłorzy skrzydła!
Bo Naród zawarł przymierze z Ojczyzną...
Zawarł przymierze "na wolność wiekuistą"!

<>

 

 

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI - CZY WIECIE,

 

ŻE STRZELACIE DO DZIECI

 

CAŁA NOTKA / KLIKNIJ NA LINK

 http://kacpro.salon24.pl/464955,marsz-niepodleglosci-czy-wiecie-ze-strzelacie-do-dzieci

* Zanim klikniesz na link wejdź na  www.salon24.pl   i w prawym górnym rogu wyłącz filtr.

 

 

 

 

 

<> 

Odpowiedź dla @ HOMOSOWIETICUS, czyli "Święte Cesarstwo UE"

 

Onet.pl / " Szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski ocenił w Paryżu jako "arcytrudne" negocjacje w sprawie przyjęcia nowego wieloletniego budżetu UE. Podkreślił zarazem, że "ambitny budżet" jest konieczny, aby Europa stała się supermocarstwem militarnym." 

 

Cz.II teorii "Świętego Cesarstwa UE" / Uzasadnienie

"Publikacja Rzeczpospolitej zbulwersowała żydowskiego miliardera?"

http://kacpro.salon24.pl/460409,publikacja-rzeczpospolitej-zbulwersowala-zydowskiego-miliardera

 * Zanim klikniesz na link wejdź na www.salon24.pl i w prawym górnym rogu wyłącz filtr.

<>

Interweniuj u posła PiS, Stanisława Ożoga!

Interpelacja (nr 22370) posłaPiS, do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w sprawie działań "Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce"

http://kacpro.salon24.pl/456916,interpelacja-posla-pis-stanislawa-ozoga-do-ministra-kultury 

http://konflikty.wp.pl/gid,13809992,img,13810172,kat,1020351,page,7,title,Zydzi-antysyjonisci,galeria.html

Kacpro
O mnie Kacpro

"Antypolskie sprzysiężenia" Z pamiętnika generała Zygmunta Berlinga, dowódcy 1 Armii WP / 1943 r. <> "Za plecami Armii walczącej krwawo o wolność i szczęście Ojczyzny, wrogie ręce, w naszym domu wychowane, usiłowały je zakuć w nowe kajdany ... Wróciło wspomnienie sprzed lat. 17 września 1939 roku na ulicy Niemieckiej w Wilnie, zamieszkałej prawie wyłącznie przez burżuazję żydowską, spotkałem o godzinie szóstej rano dwa czołgi radzieckie oblężone przez tłum wiwatujących. Sami Żydzi. Starzy i młodzi, kobiety i dzieci śpiewali i obrzucali czołgi kwiatami - widocznie już wcześniej przygotowanymi na tę okazję. A że to te czołgi, zdławiły ostatni dech wolności na tej ziemi? Niech płacą goje! ... - Nu coo? - Wasze przeszło! Teraz my - powiedział do mnie stary znajomy Żyd. Dziś zrozumiałem, że to był zwiastun. .. <> Stworzono parawan, za którym wybranego narodu elita, w osobach Bermana, Zambrowskiego i (innych) ... ujmowała w swe ręce ster rządów w Państwie. Oni wiedzieli od dawna, jak przystąpić do dzieła. Nie zapomnieli dewizy, że masa to bydło, które musi być jednak prowadzone na dobrym łańcuchu. Pod pokrywą szczerych intencji zwiedli naszą czujność, wykuli ten łańcuch w postaci służby bezpieczeństwa, oraz spreparowanej prokuratury i sądów zdegradowanych do roli narzędzi władzy. Wszystko w imię potrzeb walki z kontrrewolucją. <> Kto chce niech wierzy, że taki był cel żydowskich machinacji. Fakty mówiły, że dla mafii rządzącej, nie ma w Polsce Polaków - są tylko Żydzi i goje! " <> Powyższy cytat zaczerpnięto z książki redaktora Zdzisława Ciesiołkiewicza "Inwazja Upiorów 1944 - 1970 - O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej Polski" <> TĄ KSIĄŻKĘ MUSISZ PRZECZYTAĆ <<<>>> http://netload.in/datei9OwHQtSTBl.htm <<<>>> * UWAGA ! ! ! Aby ściągnąć PDF należy skorzystać z podanego linku, otworzyć stronę "Netload". Po otwarciu zobaczysz dwa zegary. Pod prawym zegarem kliknij na "DAWNLOD FREE", odczekaj 30 sek., przepisz czterocyfrowy numer do okienka, kliknij NEXT, odczekaj 20 sek. Kliknij na pomarańczowy napis "Or click here" i ściągnij PDF.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka