Wzrost aktywności medialnej Prezesa Kaczyńskiego nie dziwi w dobie kampanii wyborczej. Okazuje się, że oprócz spotów wyborczych własnego ugrupowania były premier udziela się również przy reklamowaniu produktów Tomasza Sakiewicza. W ostatnim wywiadzie udzielonym, sponsorowanej przez PiS, Gazecie Polskiej wyraził wprost swoje poparcie dla inicjatywy jaką jest TV Republika, a w szczególności zachęcił czytelników niepokornych do zakupu akcji tejże telewizji. Zbieżność terminu przytaczanej deklaracji poparcia z aktywnie prowadzoną kampanią marketingową w związku z emisją publiczną akcji Telewizji Niezależna S.A. jest z pewnością zupełnie przypadkowa. Zastanawiający jest wątek honorarium za udział w reklamie. Czy Prezes otrzymał za swoje wsparcie konkretne wynagrodzenie, czy też formą zapłaty jest dalsze egzystowanie “niezależnych” mediów w formie biuletynu partyjnego PiS?
Swoją drogą, ciekawe czy za deklaracją słowną Prezesa idą także czyny. Czy Kaczyński osobiście dołożył się już do dzieła odnowy narodu poprzez zakup cegiełki na budowę wolnych mediów w Polsce? Co ważniejsze, czy jest jednym z 210 szczęśliwych posiadaczy pakietu sympatyka? Czas pokaże, czy w nadchodzących dniach ujrzymy Prezesa dumnie występującego w podkoszulku oraz ekskluzywnej torbie z logiem telewizji niepokornej…



Komentarze
Pokaż komentarze (2)