15 obserwujących
159 notek
110k odsłon
199 odsłon

Atak nożownika w Melbourne.

Wykop Skomentuj13

Liczba emigrantow z dziwnych krajów którzy zdecydowali posłużyć się nożem w bliżej nieznanych celach powiekszyła się wczoraj o 1 kiedy to somalijski uchodźca Mohamad Khalif (aka Hassan Shire) zadźgał nożem człowieka i ranił dwóch innych na Bourke Street w Melbourne o godzinie 16:10. Wcześniej zdążył wybuchnąć swój samochód załadowany butlami z gazem.
Postrzelony przez policję wyzionął ducha, o ile posiadał takowego, w szpitalu. Przez czysty przypadek okazał się on bratem siedzącego już w pierdlu Alego Khalifa, oskarżonego o przygotowywanie ataku terrorystycznego w Melbourne w 2017.
W sumie mała sprawa, tylko dwa trupy ale przy okazji kolejnych dzieleń włosa okazuje się, że facio był jedynie jednym z całego stadka znajdującego się na celowniku służb/organów a liczącego w samym stanie Victoria 300 głów. Tyle tych 'persons of interest' mamy w kraju całkiem spkojnym, przyjaznym, gdzie ludzie nie stali w kolejkach po chleb czy inne produkty spożywcze.
Oczywiście zgłosić się może ktoś z uwagą, że nożami posługują się przedstawiciele różnych ras i o różnym pochodzeniu wliczając w to również niezdecydowanych i zdezorientowanych. Ale czyżby załatwiało to sprawę? Nie wydaje się.
Materiały filmowo-zdjęciowe są dostępne na necie.


Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo